ایجاد ایده‌های نوآورانه در مراکز نوآوری و شکوفایی

مدیر تیم فناور سنه شاپ در کردستان:
ایجاد ایده‌های نوآورانه در مراکز نوآوری و شکوفایی

مدیر تیم فناور سنه شاپ در کردستان، گفت: برگزاری رویداد و کارگاه‌های مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی کردستان موجب ایجاد فرآیند ایده‌های نوآورانه شده است.
به گزارش بازارکار بابک زارعی مشعوف امروز(۲۳دی) در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تیم فناور سنه شاپ به تعداد ۱۶ نفر به‌صورت ثابت و پروژه در سطح استان کردستان فعالیت دارد.
وی برآرود سهم نسبی کارآفرینی این تیم را در سطح شهر سنندج ۱۸۰ نفر دانست و افزود: کار اصلی سایت «روژکارت» راه‌اندازی کلینیک و خریدوفروش اعتباری به‌وسیله بستن قرارداد با مغازه‌ها و ادارات است.
مدیر تیم فناور سنه شاپ، بیان کرد: با بستن این قرارداد در مغازه‌ها و ادارات، آن‌ها دارای فروشگاه آنلاین با شرایطی که ما در اختیارشان می‌گذاریم هستند، این شرایط شامل مغازه‌دارها و اداراتی بوده که به‌صورت نقدی و اعتباری محصولات را خریداری می‌کنند.
زارعی مشعوف ذکر کرد: مغازه‌دارها می‌توانند با در اختیار گذاشتن اطلاعات به‌راحتی محصولات مغازه خود را به‌صورت آنلاین خریداری و کد تخفیفی دریافت کنند.
وی با اشاره به برگزاری رویداد و کارگاه‌های مرکز نوآوری جهاددانشگاهی کردستان، عنوان کرد: تیم فناور سنه شاپ توانسته در دوره‌های مرکز و نوآوری که شامل ۲۰ رویداد، ۵ کارگاه آموزشی، ۲ جلسه مشاوره، یک جلسه استارتاپ و تور ترویجی شرکت داشته باشند.
 مدیر تیم فناور سنه شاپ، با اشاره به مشکلات این تیم، خاطرنشان کرد: نبود تجهیزات سخت افزاری، اینترنت پرسرعت، تجهیزات اداری و نبود اعتبارات از مشکلات تیم‌ها به شمار می‌آید.
زارعی مشعوف به دلیل عدم اعتماد برخی از ادارات سطح شهر، از جهاددانشگاهی درخواست کرد که با معرفی این تیم به ادارات در راستای افزایش اشتغال جوانان قدم بردارند.

خبر مرتبط

شرکت‌های دانش‌بنیان از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی بهره‌مند می‌شوند


24 دی 1398 10:12
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟