نخستین استارت‌آپ ویکند دانش‌آموختگان مددجو در ایلام برگزار می‌شود

نخستین استارت‌آپ ویکند دانش‌آموختگان مددجو در ایلام برگزار می‌شود

 معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام از برگزاری نخستین رویداد استارت آپ ویکند ویژه مددجویان دانش آموخته و فارغ التحصیل این نهاد در روزهای پایانی هفته خبر داد.
به گزارش بازارکار «روح‌اله سلیمانی» در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد:  این استارت‌آپ ویژه کسب و کارهای امروزی و نوین است و بیش از 90 نفر از مددجویان دانش آموخته که  دارای ایده های نوین  در زمینه اشتغال زایی هستند در این استارت آپ و رویداد کارآفرینی حضور خواهند داشت.
وی با بیان اینکه این رویداد کارآفرینی از فردا چهارشنبه تا جمعه برگزار می‌شود، گفت: کمیته امداد استان ایلام، پارک علم و فناوری استان و اداره کل فناوری اطلاعات استان  این استارت آپ را برگزار خواهند کرد.
سلیمانی به برنامه‌های این استارت‌آپ اشاره کرد و گفت: در این مدت علاوه بر برگزاری کارگاههای آموزشی ، طرحهای کارآفرینی  دانش آموختگان شرکت کننده داوری شده و پس از داوری نیز به صاحبان سه ایده برتر و برگزیده شده جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.
وی ادامه داد: از میان طرح‌های ارائه شده، هر تعداد از آنان که منجر به اشتغال و کسب و کار شود مورد حمایت ویژه کمیته امداد و دیگر برگزار کنندگان این رویداد کارآفرینی قرار می‌گیرند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه توانمند‌سازی مددجویان و زمینه سازی برای ورود این خانواده ها به عرصه کار و تولید همچنان از اولویت های این نهاد است، گفت: در این زمینه استفاده از دانش و امکانات راهبران شغلی نیز در دستور کار این نهاد قرار گرفته است.

خبر مرتبط

اولین استارت آپ‌ ویژه مددجویان غرب کشور در ایلام برگزار می‌شود

 


24 دی 1398 10:56
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟