امروز آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی است

امروز آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی است

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی گفت: متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌توانند طبق فراخوان جدید این دانشگاه تا امروز سه شنبه24 دی ماه در سایت ثبت‌نام کنند.
به گزارش بازارکار عیسی کشاورز مدیر کل روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به فراخوان ثبت نام از مدرسان در این دانشگاه، گفت: متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا امروز  سه‌شنبه ۲۴  دی ماه فرصت دارند نسبت به ثبت اطلاعات خود در سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام کنند.
*امروز ۲۴ دی ماه  آخرین مهلت ثبت نام مدرسان علمی کاربردی
وی افزود: متقاضیان ثبت نام در  این دوره از فراخوان مدرسان می‌توانند  تا فردا ۲۴ دی ماه در سامانه‌ای که در سایت این دانشگاه طراحی شده است ثبت نام کنند. البته افرادی که دارای معدل ۱۶ و تا میانگین سنی ۲۸ سال هستند اجازه دارند در خواست خود را ثبت کنند.
* متقاضیان باید مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر از دانشگاه‌های نظری و مهارتی باشند
کشاورز تصریح کرد: این دوره از فراخوان مدرسان تنها برای افرادی بوده که دارای مدرک معتبر کارشناسی ارشد و بالاتر از دانشگاه‌های نظری و مهارتی هستند و مدارک معادل به هیچ عنوان قابل قبول نیست این در حالی است که این دانشگاه هر سال فراخوان برای همکاری با مدرسان خواهد داشت که سال آینده فراخوان مدرسان در شهریور‌ماه خواهد بود.

خبر مرتبط

استفاده از اساتید فاقد کد تدریس در مراکز علمی کاربردی ممنوع است


24 دی 1398 12:40
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟