اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر برای تکمیل طرح های اشتغال روستایی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد
اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر برای تکمیل طرح های اشتغال روستایی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر برای تکمیل طرح های اشتغال روستایی خبر داد.
 
      
اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر برای تکمیل طرح های اشتغال روستایی

به گزارش بازارکار به نقل از مرکز  روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از فارس ، محمد شریعتمداری عصر امروز در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با اشاره به طرح اشتغال روستایی در کشور، اظهار کرد: با اجازه رهبر معظم انقلاب مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برداشت شد و ۱۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات با سودهای ۴، ۶ و ۱۰ درصد پرداخت شد.

وزیر تعاون،کار  و رفاه اجتماعی در خصوص مشکل استان بوشهر برای عدم تأمین اعتبار پرداخت تسهیلات متمم برای تکمیل طرح‌های اشتغال روستایی، گفت: برای این کار هم مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر اختصاص خواهد یافت تا زمینه تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام اشتغال‌زایی فراهم شود.

وی با تأکید بر اجرای مسئولیت‌های اجتماعی صنایع نفت و گاز عسلویه گفت: شرط ما برای این کار این است که منابع مسئولیت‌های اجتماعی به‌صورت شفاف به مردم اعلام شود. وظیفه قانونی شرکت‌های مستقر در عسلویه اجرای مسئولیت‌های اجتماعی نسبت به محیط پیرامونی است. 

وی  افزود: خرید محصولات تولیدی از خود استان یک خط‌مشی برای ماست و درخواست مردم منطقه در مورد سهم عوارض آلایندگی عسلویه را در دولت پیگیری خواهم کرد.

 

23 بهمن 1398 14:27
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟