فن بازار خراسان شمالی افتتاح شد

فن بازار خراسان شمالی افتتاح شد

بیستمین فن‌بازار کشور تحت عنوان فن بازار خراسان شمالی، افتتاح خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر اساس ابلاغیه معاونت علمی و فناوری، تکالیف مندرج در نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مسئولیت ایجاد و ساماندهی فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی در کشور را بر عهده دارد. تاکنون ۱۹ فن‌بازار افتتاح شده و فن‌بازار خراسان شمالی، بیستمین دفتر منطقه‌ای فن‌بازار است.
بر اساس توافقات صورت گرفته میان شـبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست و پـارک علم و فناوری اسـتان خراسان‌شـمالی، دفتر فن‌بازار در این منطقه با تولیت این نهاد، ایجاد و راه‌اندازی شد.
میلاد صدرخانلو رئیس شبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: برنامه‌ریزی شده است در سال جدید فعالیت فن‌بازارهای تخصصی و منطقه‌ای برای سهولت معرفی محصولات فناورانه به بازار افزایش پیدا کند.
وی رشد فن بازارهای منطقه ای را گامی در جهت تجاری‌سازی در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: افتتاح فن‌بازارهای منطقه‌ای بر اساس تقسیم‌بندی جغرافیایی انجام می‌شود تا هر استان، فن‌بازار منطقه‌ای خود را داشته باشد و تجاری‌سازی فناوری در سطح استان که به دلیل دور بودن از پایتخت یا مراکز استان با بی‌توجهی مواجه شده است، رونق یابد.

خبر مرتبط؛

نقش صنایع کوچک در ایجاد ارزش افزوده و اشتغال افزایش می‌یابد

 


3 اسفند 1398 15:4
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟