درباره تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی مکاتباتی با وزارت بهداشت انجام شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
درباره تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی مکاتباتی با وزارت بهداشت انجام شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در خصوص حذف طرح قاصدک گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی قم طرح قاصدک حذف و اضافه کار بر مبنای حکم کارگزینی از اسفندماه ۱۳۹۸جدا اجرا خواهد شد.
به گزارش ایلنا، شورای هماهنگی پرستاری استان قم به مناسبت روز جهانی پرستار جهت بیان مسائل و دغدغه‌های جامعه پرستاری با رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم دکتر محمدرضا قدیر دیدار نمودند.
در این دیدار قدیر، پرستاران را رکن اصلی دانشگاه علوم پزشکی دانسته و از زحمات و تلاش‌های خالصانه جامعه پرستاری در پیشگیری و مبارزه با بیماری کووید - ۱۹ قدردانی کرده و خاطرنشان کرد: پرستاران در مبارزه با بیماری کووید -۱۹ عالی درخشیدند و باعث سربلندی جامعه سلامت شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم  در خصوص حذف طرح قاصدک گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی قم  طرح قاصدک حذف و اضافه‌کار بر مبنای حکم کارگزینی از اسفندماه ۱۳۹۸جدا اجرا خواهد شد و همچنین درخصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی مکاتباتی با وزارت بهداشت انجام شده و تاحصول نتیجه پیگیری این موضوع می‌باشیم.
قدیر افزود: درخصوص کمبود نیروی پرستاری و هیئت علمی گروه پرستاری نیز مکاتباتی با وزارت بهداشت انجام شده وتقاضای مجوز جذب نیرو شده است.
وی درانتها در مورد امور رفاهی گروه پرستاری و تکریم آنها تاکید کردند که این مبحث حتما باید پیگیری شود زیرا پرستاران محبوب‌ترین قشر در جامعه هستند و لازم است مورد تکریم قرار گرفته و مطالبات آنها پیگیری شود.
در ادامه جناب آقای علیرضا طریقی خدام رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری قم گفت: سازمان نظام پرستاری دردوره پنجم با شعار "جامعه و سلامت، هویت و منزلت، رفاه و معیشت" وارد صحنه شده و با محوریت شورای هماهنگی پرستاری استان قم درحوزه پرستاری و با تشکیل کمیته‌های تخصصی در این شورا درصدد تعامل سازنده در پیشبرد اهداف سازمانی و ارتقای خدمات پرستاری به مردم می‌باشد.

 

اخبارمرتبط :  

ناامیدی از استخدام، عامل اصلی خروج پرستاران از کشور است


28 ارديبهشت 1399 14:4
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟