۵۰۰۰ شرکت دانش‌بنیان داریم

معاون رئیس جمهور:
۵۰۰۰ شرکت دانش‌بنیان داریم

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در حال حاضر پنج هزار شرکت دانش‌بنیان در کشور داریم که فروش آنها در سال گذشته به بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
به گزارش خبرنگار مهر، سورنا ستاری صبح سه‌شنبه در بازدید از طرح‌های نوآورانه بوشهر اظهار داشت: هر باری که به بوشهر می‌آییم تحولاتی را در این استان می‌بینیم و شرکت‌های جدیدی مشغول به فعالیت هستند.
وی اضافه کرد: همه جوانانی که دارای ایده و فکر هستند اینجا می‌توانند کارهای خود را دنبال کنند و تیم‌های جدیدی را در هر دوره بازدید از بوشهر می‌بینیم که جای خوشحالی و امیدواری است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به افتتاح فاز اول پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر بیان کرد: باز هم برای توسعه پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر سرمایه‌گذاری خواهیم کرد.
وی افزود: در حال حاضر پنج هزار شرکت دانش‌بنیان در کشور داریم که فروش آنها در سال گذشته به بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد تومان رسیده است و ارزش سهام آنها که به بورس رفته‌اند حدود ۱۴۰ هزار میلیارد تومان است.
ستاری ادامه داد: فعالیت اقتصادی شرکت‌های دانش‌بنیان، یک اقتصاد قابل توجهی  شده است و امیدواریم در استان بوشهر نیز شاهد گسترش روز افزون فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان باشیم.
وی تاکید کرد: دست ما برای ارائه تسهیلات و خدمات به شرکت‌های فعال باز است و در زمینه تقویت زیرساخت‌ها هم هزینه می‌کنیم.

 

اخبارمرتبط : 

اقتصاد دانش بنیان از الزامات اساسی تحقق جهش تولید است


30 ارديبهشت 1399 12:12
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟