وعده‌های مسؤولان به کارگران هفت‌تپه عملی نشد

نماینده مردم تهران در مجلس
وعده‌های مسؤولان به کارگران هفت‌تپه عملی نشد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: خیلی از مسؤولین در جریان اعتراضات 50 روزه کارگران شرکت کشت‌وصنعت نیشکر هفت‌تپه وعده‌هایی داده‌اند که اجرایی نشد و حالا این موجب عدم اطمینان کارگران به صحبت‌های ما شده است.
وعده‌های مسؤولان به کارگران هفت‌تپه عملی نشد
به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس صبح امروز در جمع کارگران معترض شرکت نیشکر هفت تپه شوش اظهار کرد: خیلی از مسؤولین در جریان اعتراضات 50 روزه کارگران شرکت کشت‌وصنعت نیشکر هفت‌تپه وعده‌هایی داده‌اند که اجرایی نشد و حالا این موجب عدم اطمینان کارگران به صحبت‌های ما شده است.
وی خطاب به کارگران افزود: ترتیبی داده می‌شود تا سه نفر از کارگران معترض به نمایندگی از سایر کارگران طی هفته جاری در مجلس حاضر شوند و در حضور تمام مسؤولین ذی‌ربط از وزارتخانه‌ها، سازمان تامین اجتماعی و نمایندگان مجلس به بیان مشکلات خود بپردازند.
نماینده مردم تهران گفت: اگر در قالب قانون عمل کنید و کسی قصد تعرض به شما را داشته باشد قطعاً جلوی آن‌ها را خواهیم گرفت و اجازه چنین اقدامی را به آن‌ها نخواهیم داد.
وی ادامه داد: هدف از جلسه‌ای که ترتیب داده شده اتمام مشکلات شما است، از درغیر این‌ صورت ما هم در کنار شما به تحصن ادامه خواهیم داد.
موسوی تصریح کرد: امنیت شغلی کارگرانی که به نمایندگی از سایر کارگران قرار است در مجلس حاضر شوند تامین خواهد شد و جای نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.
وی عنوان کرد: به دلیل آنکه مشکلات شما را برحق دانستیم و خود را از جنس مردم میدانیم به همین دلیل بنده و سایر نمایندگان در این جمع حضور یافتیم.


11 امرداد 1399 14:37
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟