سوءاستفاده شاگرد مغازه از حسن نیت صاحبکارش

سوءاستفاده شاگرد مغازه از حسن نیت صاحبکارش

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران از دستگیری شاگرد مغازه دست کج بازار تهران خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده گفت: سی و یکم تیرماه شکایتی با موضوع سرقت اجناس یک باب مغازه و دستگیری فردی به نام مصطفی ۲۹ ساله، در کلانتری بازار تشکیل و پس از ثبت اظهارات مال باخته پرونده به دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد.
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران عنوان داشت: شاکی با حضور در پایگاه هفتم اظهار داشت، حدود دو ماه پیش برای فروشندگی و انبارداری مصطفی را استخدام کردم که در این مدت با کسری محصولات انبار مواجه شدم و ورود و خروج اجناس اختلاف فاحشی پیدا کرد که متوجه شدم وی در این مدت حدود یک میلیلرد ۵۰۰ میلیون ریال از انبار سرقت کرده است.
این مقام انتظامی افزود: بلافاصله پس از وصول پرونده اقدامات اولیه انجام و کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت مغازه پایگاه به همراه اکیپ بررسی صحنه جرم در محل سرقت حاضر شدند که طی بازدید و معاینه محل مشخص شد مصطفی در چند نوبت سرقت از انباری را انجام داده است.
وی با بیان اینکه متهم در بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی اظهار داشت اموال سرقتی را به دو مالخر به نام‌های وحید و امیر فروخته ام، ادامه داد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هر دو مالخر در مخفیگاهشان دستگیر و برای سیر مراحل قانونی هر سه متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند. 


11 امرداد 1399 15:20
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟