بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری کسب و کار‌های نوپا

مدیر ارتباطات و رسانه:
بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری کسب و کار‌های نوپا

مدیر ارتباطات و رسانه ۱۰۰ کسب و کار نوپا (استارت‌آپ) گفت: رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب، بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از ۶۰۰ تیم کسب و کار نوپا برگزار می‌شود.
ارسلان باسلی‌زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه علم و فناوری گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما، افزود: در مرحله غیر حضوری، ۶۰۰ تیم کسب و کار نوپا طرح‌های خود را برای ۱۰۰ کسب و کار نوپا (استارت‌آپ) ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چندین جلسه داوری مجازی با حضور فعالان زیست بوم کسب و کار‌های نوپا به این رویداد حضوری راه پیدا کنند.
وی در ادامه با اشاره به حضور ۵۰ تیم در مرحله حضوری افزود: این تیم‌ها پنج شنبه ۲۷ شهریور در رویداد حاضر می‌شوند و توسط داوران مورد بررسی قرار می‌گیرند.
آقای باسلی‌زاده گفت: در اختتامیه این رویداد نتیجه داوری نهایی اعلام شده و شرایط سرمایه‌گذاری به صورت قطعی به تیم‌ها اعلام خواهد شد.
مدیر ارتباطات و رسانه ۱۰۰ کسب و کار نوپا در رابطه با حجم سرمایه‌گذاری در این رویداد مطرح کرد: با توجه به اینکه مخاطب اصلی ۱۰۰ کسب و کار نوپا تیم‌های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه‌گذاری بر هر تیم ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.
وی همچنین با اشاره به حضور فعالان زیست بوم کسب و کار نوپا در این رویداد افزود: این رویداد با داوری افراد شاخص در زیست بوم کسب و کار نوپا برگزار می‌شود تا بتوانیم با سرمایه‌گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، تیم‌های حاضر را به موفقیت نزدیک‌تر کنیم.


25 شهريور 1399 9:43
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟