افتتاح مرکز نیکوکاری رویش در استان البرز

توسط گروه‌های جهادی و به‌منظور ترویج فرهنگ انفاق
افتتاح مرکز نیکوکاری رویش در استان البرز

 دویست و شانزدهمین مرکز نیکوکاری استان البرز توسط گروه‌های جهادی و به‌منظور ترویج فرهنگ انفاق در جامعه افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری رویش با تأکید بر ظرفیت مطلوب گروه‌های جهادی در کشور گفت: دفتر این مرکز نیکوکاری در مسجد امام جعفر صادق (ع) کوی کارمندان شمالی واقع‌شده و بناست در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) البرز به نیازمندان خدمت‌رسانی کند.
وی با اشاره به اینکه این گروه جهادی در مسجد امام جعفر صادق (ع) پیش از شیوع ویروس کرونا به نیازمندان خدمت‌رسانی می‌کردند گفت: هدف اصلی این مرکز توسعه مشارکت و حضور مستقیم جهادگران، مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است.
وی افزود: در این مراسم دکتر عسگری نماینده مجلس شورای اسلامی، جمعی از گروه‌های جهادی و روسای مراکز نیکوکاری استان البرز حضور داشتند.
محمدی فرد با تأکید بر اینکه مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) هستند گفت: مرکز نیکوکاری رویش در استان البرز باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات اجتماعی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و سایر مسائل مرتبط با نیازمندان افتتاح شد.
محمدی فرد با اشاره به اینکه ۸۵۰۰ دانش‌آموز در استان از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند افزود: مراکز نیکوکاری ظرفیت خوبی برای تهیه تبلت و گوشی تلفن همراه هوشمند برای این عزیزان در زمان شیوع بیماری کرونا و آموزشی مجازی است.


19 مهر 1399 10:45
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟