۳۵۰ هزار نفر از مددجویان بهزیستی بیمه می‌شوند

معاون بیمه‌ای و امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشای
۳۵۰ هزار نفر از مددجویان بهزیستی بیمه می‌شوند

 معاون بیمه‌ای و امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جزئیات تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بهزیستی را تشریح کرد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اخوان بهبهانی در گفتگوی خبری درخصوص پوشش بیمه‌ای مددجویان بهزیستی پیرو طرح پوشش بیمه‌ای بیش از یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری، گفت: مقدمات این طرح آماده شده است و سازمان بهزیستی لیست و مشخصات مشمولان این طرح را در اختیار صندوق قرار داده است.
وی ادامه داد: در ادامه صحت اطلاعات این افراد استعلام شده تا از مشمول بودن این افراد برای بهره‌مندی از مزایای این طرح اطمینان حاصل کنیم. در مرحله بعد ثبت نام این افراد در صندوق صورت گرفته و پس از تخصیص بودجه از طرف سازمان برنامه و بودجه به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کارت بیمه این افراد صادر خواهد شد.

اخوان بهبهانی درخصوص میزان اعتبار تخصیص یافته به این طرح گفت: در سال اول تمام سهم بیمه شده را دولت پرداخت خواهد کرد که این مبلغ معادل ماهانه 75 هزار تومان به مدت یک سال برای جمعیتی معادل 350 هزار نفر خواهد بود.

 


27 آبان 1399 12:54
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟