۵۰ درصد توان دفاعی کشور را سربازان تشکیل می‌دهند

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا:
۵۰ درصد توان دفاعی کشور را سربازان تشکیل می‌دهند

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا: از ابتدای انقلاب تاکنون بیش از ۱۷ میلیون سرباز داشته‌ایم که از این تعداد ۳ میلیون سرباز در ۸ سال دفاع مقدس حضور موثر داشته اند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری در همایش سراسری قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح که (ویدئو کنفرانسی) برگزار شد، افزود: امید داریم که بتوانیم به وظایف‌مان در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه به نحو شایسته‌ای عمل کنیم.
وی به فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) درخصوص خدمت وظیفه اشاره و عنوان کرد: ایشان فرموده اند: "خدمت وظیفه عمومی خدمت مقدسی است که در جنگ و صلح در صف اول نیاز‌های ملت و کشور قرار دارد".
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه حدود ۵۰ درصد از توان دفاعی کشورمان را سربازان تشکیل می‌دهند، گفت: از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون بیش از ۱۷ میلیون سرباز داشته‌ایم که از این تعداد ۳ میلیون سرباز در ۸ سال دفاع مقدس حضور موثر داشته اند.
سردار مهری با بیان اینکه افتخار می‌کنیم که خادم سربازان در نیرو‌های مسلح هستیم، افزود: موضوع حائز اهمیت در نیرو‌های مسلح، برقراری نظم و امنیت در کشور است در واقع هر اقدامی در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی و ... نیاز به امنیت دارد که این مهم، به دست نیرو‌های مسلح، به ویژه سربازان عزیز به دست می‌آید.
این مقام ارشد انتظامی به اهمیت اشتغال کارکنان وظیفه پرداخت و گفت: بحمدالله به این موضوع به خوبی در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه پرداخته شده است؛ خدمت سربازی فرصتی است که بتوانیم در آن فرآیند اشتغال را بین سربازان به نحو مطلوبی اجرا کنیم و بتوانیم در سازمان وظیفه عمومی در سراسر کشور و در کارگروه اشتغال که در استانداری‌ها برگزار می‌شود گزارشات خوبی ارائه دهیم.


28 آبان 1399 9:42
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟