انتخاب پژوهشگر مهارتی از بین اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای

معاون پژوهش و فناوری
انتخاب پژوهشگر مهارتی از بین اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای پیشنهاد انتخاب پژوهشگر مهارتی از بین اعضای هیأت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای را ارائه داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن جهانشاهی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای با غلامحسین رحیمی شعرباف معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم دیدار و گفتگو کرد.
دکتر جهانشاهی در گزارش کوتاهی به معرفی دانشگاه فنی و حرفه ای در راستای مأموریت تعریف شده من جمله ارتباط دانشگاه با صنعت و تربیت دانشجویان کارآفرین و همچنین برنامه پژوهشی دانشگاه در سال جاری پرداخت و با اشاره به نزدیک بودن هفته پژوهش، پیشنهاد کرد در سال آینده ظرفیتی از سوی وزارت متبوع برای انتخاب پژوهشگر مهارتی از بین اعضای هیأت علمی و استادان دانشگاه  فنی و حرفه ای جهت انتخاب پژوهشگر برتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تخصیص یاید.
در ادامه رحیمی شعرباف با تأکید بر توسعه مراکز رشد مهارتی دانشگاه فنی و حرفه ای در راستای رسالت این دانشگاه به سوی پردیس علم و فناوری خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل دانشگاه فنی و حرفه ای و گستردگی آن، دانشجویان تمامی دانشگاه ها دوره های مهارت آموزی  را  در دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار کنند. 


1 آذر 1399 11:38
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟