حمایت فنی‌وحرفه‌ای از یک کارآفرین برای فرآوری و خشک کردن میوه

رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اسدآباد
حمایت فنی‌وحرفه‌ای از یک کارآفرین برای فرآوری و خشک کردن میوه

رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اسدآباد از واگذاری زیرساخت های لازم توسط این اداره به یک کارآفرین در رابطه با فرآوری و خشک کردن میوه هایی همچون آلو در راستای آموزش و مهارت و اشتغال و تولید خبر داد.
محمود خزائی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه واحد یاد شده در آینده نزدیک کار خود را آغاز خواهد کرد، افزود: با توجه به آمار اداره جهادکشاورزی شهرستان حدود ۵۲۰۰ هکتار سطح باغات این منطقه در انواع گوناگون میوه ها بوده که از این میزان سطح حدود ۳۰۰ هکتار به باغات آلو اختصاص دارد و در همین زمینه راه اندازی واحدهای تولیدی آموزش تولید و مهارت آموزی و اشتغال فرآوری و خشک کردن میوه هایی چون آلو در شهرستان ضرورت داشت.
وی اظهار کرد: در حال حاضر اداره آموزش و فنی و حرفه ای شهرستان اسدآباد در رابطه با این امر با جذب کارآفرین بخش خصوصی اقدام به واگذاری زیرساخت های لازم به او در مرکز فنی حرفه ای واقع در شهرک قندی شهرستان کرده است‌.

خزائی فضای واگذار شده به این کارآفرین را شامل فضای سربسته ۱۰۰ متری و علاوه بر آن فضای باز عنوان کرد و یادآور شد: این واحد قرار است ضمن آموزش در این حوزه و مهارت آموزی به کارآموزان در رابطه با "جهش تولید" و اشتغال نیز موثر واقع شود.

وی با بیان اینکه اشتغال این واحد کمتر از ۱۰ نفر نخواهد بود، تصریح کرد: افراد آموزش دیده پس از مهارت آموزی برای اشتغال در این واحد توسط کارآفرین انتخاب و تولیدات واحد به صورت مستقیم با بازاریابی های لازم وارد بازار می شود.


4 آذر 1399 14:20
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟