اطلاعیه سازمان صنایع کوچک درباره فعالیت‌ها

در شرایط محدودیت‌های کرونایی
اطلاعیه سازمان صنایع کوچک درباره فعالیت‌ها

 سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، درخصوص نحوه فعالیت در شرایط محدودیت‌های کرونایی اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به گزارش بازارکار و به نقل از وزارت صمت؛ متن اطلاعیه به این شرح است:
پیرو بخشنامه‌های قبلی سازمان اداری و استخدامی کشور و قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت کرونا به منظور اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ـ ۱۹ در شهر‌های کشور به آگاهی می‌رساند، با توجه به دستور ریاست جمهوری و به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری، در هفته پیش رو (۱۳۹۹.۰۹.۰۸ تا ۱۳۹۹.۰۹.۱۳) نحوه فعالیت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های تابعه واقع در شهر‌های با شرایط هشدار قرمز بدین شرح است.
۱- حضور کارکنانی که به تشخیص سرپرست، معاونان و مدیران مستقل سازمان و مدیران عامل شرکت‌های تابعه ضروری است، حداکثر تا میزان یک چهارم مجاز خواهد بود، و این کاهش نیروی انسانی شامل همه کارکنان شاغل با هرگونه قرارداد همکاری است. همچنین تعیین جانشین در زمان عدم حضور معاونان سازمان و شرکت‌های تابعه حداکثر به مدت یک روز در هفته ضروری است.
۲- ضرورت حضور هریک از کارکنان، یک روز قبل از طریق معاونت یا مدیریت مرتبط به آنان اطلاع رسانی خواهد شد؛ لذا ضروری است کارکنان در طول هفته پیش رو در دسترس باشند. ضمناً سایر کارکنان موظف‌اند با هماهنگی و نظارت مدیران مربوطه، با استفاده از زیرساخت‌های ایجاد شده برای انجام وظایف از منزل (دورکاری)، نسبت به انجام وظایف و مأموریت‌های اصلی دستگاه و ارائه خدمات به متقاضیان اقدام کنند.

۳- در همه وضعیت‌های سه‌گانه شرایط هشدار، جلسات داوری و مأموریت‌های اداری غیرضروری همچنان لغو و معاونان و مدیران مستقل سازمان و مدیران عامل شرکت‌های تابعه موظف‌اند از اعزام کارکنان خود به مأموریت‌های اداری غیرضروری خودداری کنند. در موارد ضروری نیز جلسات به‌صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهد شد.

۴- از همه متقاضیان و طرفین قرارداد شرکت‌های تابعه درخواست می‌شود امور اداری و مراجعات حضوری خود را به تعویق بیاندازند تا زنجیره شیوع بیماری قطع شود.

۵- جریان فعالیت واحد‌های تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تابعه قابل تعطیل نبوده و کماکان و بدون وقفه تداوم می‌یابد. ضمناً حضور مدیران و نمایندگان شرکت‌های تابعه، مدیران عامل شرکت‌های خدماتی و HSEE به منظور پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی بخش‌های زیرساخت، تولید و خدمات اضطراری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی الزامی است.

بدیهی است، در صورت گرفتن هرگونه تصمیم جدید از سوی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت کرونا، موارد اطلاع رسانی خواهد شد.


8 آذر 1399 10:23
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟