ایجاد ۴هزار و ۹۸۵ فرصت شغلی در استان سمنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
ایجاد ۴هزار و ۹۸۵ فرصت شغلی در استان سمنان

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌: امسال برای چهار هزار و ۹۸۵ نفر در استان سمنان براساس گزارش سامانه رصد اشتغالزایی شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان سمنان، اسماعیل غنیان افزود: ۴۷ درصد تعهد اشتغال‌زایی استان سمنان از ابتدای فروردین تا آبان امسال براساس گزارش سامانه رصد از سوی دستگاه‌های اجرایی استان محقق شد و این رویه تا پایان امسال برای انجام تعهد ادامه پیدا می‌کند.
مدیرکل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و توجه به مشاغل خرد و کلان از راهبردهای جدید برای حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال پایدار در استان است.
وی افزود: پارسال ۱۰۰ درصد تعهد اشتغال استان سمنان محقق شد و برای ۱۰ هزار و ۶۱۲ نفر اشتغالزایی شد و امسال شیوع کرونا، اشتغالزایی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.
وی اضافه کرد: هماهنگی خوبی ببن مدیران و مسئولان استان برای کاهش آمار بیکاری وجود دارد که با تلاش مستمر می‌توان ، آمار بیکاری در سمنان را به کمترین میزان رساند.

غنیان تصریح کرد: سال‌های گذشته استان سمنان از لحاظ تحقق تعهد در زمینه اشتغال جزو استان های پیشرو در کشور بود و تلاش می‌شود تعهد اشتغال استان سمنان امسال نیز در حد مطلوب باشد و کاهش نرخ آمار بیکاری به واسطه اشتغالزایی مانند سال گذشته ادامه یابد.

وی با اشاره به شیوع کرونا و رونق کسب و کارهای اینترنتی، ابراز داشت: بستر اینترنت فرصت خوبی برای ایجاد اشتغال محسوب می شود و ضرورت دارد این حوزه برای ایجاد اشتغال در استان سمنان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ گفت: تلاش برای تحقق تعهد اشتغال و تلاش مضاعف و هم افزایی برای ایجاد فرصت شغلی جدید در استان، رونق اقتصادی و جهش تولید را به همراه دارد.


8 آذر 1399 10:38
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟