۵ مستند پرتره کوتاه درباره کارآفرینی در شبکه مستند

«داستان یک جیب»
۵ مستند پرتره کوتاه درباره کارآفرینی در شبکه مستند

 ​مجموعه ۵ قسمتی «داستان یک آغاز» شامل ۵ مستند پرتره کوتاه درباره کارآفرینی از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.
به گزارش ایلنا، «داستان یک دارایی» به کارگردانی محمد سعید غدیریان، «داستان یک جیب» به کارگردانی روح الله مهدوی فر، «بازگشت دوباره» به کارگردانی محمدسعید غدیریان، «آرامش درون» به کارگردانی محمدسعید غدیریان و «یادتونه» به کارگردانی حسن یادگاری ۵ مستند پرتره کوتاهی هستند که در ادامه پخش ویژه مستندهایی با محوریت جهش تولید و اقتصاد مقاومتی در قالب مجموعه «جهش تولید» روی آنتن شبکه مستند سیما خواهند رفت. 
براساس این گزارش، در هر قسمت مجموعه ۵ قسمتی «داستان یک آغاز» که در خانه مستند تولید شده به معرفی یکی از کارآفرینان یا تلاشگران در حوزه تولید که زندگی خود و افراد دیگر را متحول کرده‌اند پرداخته شده است. 

فصل اول مجموعه مستند «جهش تولید» شامل هفت فیلم مستند «حاج ابوالقاسم قناد و پسران» به کارگردانی مهرداد خاکی، «مجموعه پرتره‌های انگیزشی» (کار مشترک)، «یک چیز بی‌خاصیت» به کارگردانی امین یگانه، «سال‌های خاموشی» به کارگردانی محمد طالبی، «طراحان» به کارگردانی میثم بابایی، «خودکار» به کارگردانی محمد ثقفی و «اِجِه» به کارگردانی ماریا ماوتی روزهای دوشنبه از شبکه مستند سیما روی آنتن خواهد رفت. 

همکاری سازمان هنری رسانه‌ای اوج و شبکه مستند سیما در قالب پخش مستندهای ویژه اقتصاد مقاومتی و رونق تولید تحت عنوان «جهش تولید» ادامه دار خواهد بود و پس از پخش فصل اول این مجموعه مستند عناوین مستندهای فصل دوم نیز اعلام خواهد شد. د رفت. 

مجموعه مستند «جهش تولید» روزهای دوشنبه ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند سیما خواهد رفت.

 


10 آذر 1399 12:19
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟