دعوت از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در رویداد نقش زنان در مدیریت مصرف آب

صندوق نوآوری و شکوفایی
دعوت از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در رویداد نقش زنان در مدیریت مصرف آب

 رویداد نقش موثر زنان در مدیریت مصرف آب، برق و انرژی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه زنان، مالکیت فکری، زیست بوم نوآوری در دی ماه به صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.
به گزارش بازارکار، صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف شناسایی ظرفیت‌ها و توان افزایی زنان، رفع چالشهای پیش‌روی آنان در تولید محصولات و فناوری‌های نوین، در نظر دارد اولین رویداد «شکوفا» را در حوزه آب، برق و انرژی برگزار کند.
در این رویداد سه نشست تخصصی با عناوین «نقش زنان در مدیریت بهینه مصرف و زیست بوم نوآوری»، «چالشها و راهکارهای توان افزایی زنان در مدیریت فناوری» و «نقش زنان در مدیریت مالکیت فکری با رویکرد تجاری‌سازی محصولات فناورانه» برگزار خواهد شد. انتقال تجربیات موفق زنان در تولید محصولات فناورانه و چالش‌های پیش‌روی آنها نشست دیگری است که زنان فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور حاضر در این رویداد، تجربیات و درس‌آموخته‌های خود و همچنین چالشهای پیشروی خود در مسیر توسعه فناوری، مدیریت دارایی‌های فکری و تجاری‌سازی آن را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

از طرحهای برگزیده زنان پس از داوری، در روز رویداد تجلیل خواهد شد، به همین منظور زنان مدیرعامل شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور که فناوری، محصول یا خدمت قابل ارائه دارند، می توانند طرحهای خود را در قالب این فراخوان ارسال کنند. 

 علاوه بر برنامه‌های نشست، به منظور آشنایی هرچه بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با نیازهای فناورانه صنعت آب و برق و مشارکت در تولید محصولات، نیازهای فناورانه مؤثر در حوزه مدیریت بهینه مصرف معرفی خواهد شد. شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران حاضر در این رویداد امکان برگزاری جلسات مذاکره مستقیم با سازمان‌های فعال در صنعت آب و برق را نیز خواهند داشت. در مقابل طرح‌های سرمایه‌پذیر منتخب شرکتهای دانش‌بنیان و فناور زنان که به دنبال جذب سرمایه‌گذار جسورانه (VC) هستند، در رویداد دوشنبه های استارتاپی در حضور سرمایه‌گذاران دولتی و خصوصی معرفی خواهد شد.

نمایشگاه مجازی محصولات فناورانه برای نمایش توانمندی‌های فناورانه زنان نیز در حاشیه این رویداد برپا خواهد شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد در روزهای  14 و 15دی ماه امسال در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد


10 آذر 1399 13:47
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟