دستگیری سه سارق کارگاه صنعتی و تولیدی در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز خبر داد
دستگیری سه سارق کارگاه صنعتی و تولیدی در تبریز

 فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری سه سارق یکی از کارگاه‌های صنعتی و تولیدی، خبر داد.
سرهنگ فرهنگ نوروزی امروز(سه شنبه ۱۱ آذر) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در پی کسب خبر مبنی بر وقوع سرقت در یکی از کارگاه‌های صنعتی_تولیدی شهرستان تبریز، مراتب در دستور کار انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی با بیان این‌که پس از انجام اقدامات اطلاعاتی توسط ماموران کلانتری قراملک، سه نفر از سارقان که با توسل به زور وارد کارگاه تولیدی شده بودند، شناسایی شدند، افزود: هر سه سارق پس از هماهنگی قضایی، در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی تبریز با بیان این‌که ارزش ریالی اموال مسروقه بیش از یک میلیارد تومان بوده است، خاطرنشان کرد: ۶۵ دستگاه الکترو موتور و یک دستگاه خودرو نیسان و مقداری تجهیزات اداری نیز در این سرقت کشف و ضبط شد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به این‌که یکی از سارقان، قاتل فراری نیز بوده است، تاکید کرد: پرونده‌ی قضایی در رابطه با این سرقت تشکیل شده و سارقان به همراه پرونده‌ی تنظیمی جهت انجام مراحل قانونی به پلیس آگاهی استان ارسال خواهند شد.

نوروزی یادآور شد: از شهروندان درخواست می‌کنیم در صورت مشاهده‌ی افراد مشکوک، مراتب را از طریق شماره‌ی ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند تا با همکاری مردم در کم‌ترین زمان نسبت به شناسایی این افراد اقدام شود.


11 آذر 1399 14:46
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟