۱۰ درصد از تسهیلات پرداختی بانک تعاون در خراسان رضوی

۱۰ درصد از تسهیلات پرداختی بانک تعاون در خراسان رضوی

 بانک توسعه تعاون ۱۰ درصد از تسهیلات پرداختی‌ در ۸ ماه اول امسال را در استان خراسان رضوی پرداخت کرده است. همچنین استان خراسان رضوی با صدور ضمانت‌نامه به ارزش ۱۴۳۹ میلیارد ریال، ۶ درصد از حجم ضمانت‌نامه‌های صادره کل کشور را به خود اختصاص داده است. در همین حال این استان در هشت ماه نخست سال جاری بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که بیش از ۱۴ درصد حجم تسهیلات اعطایی با محوریت اشتغال‌زایی روستایی پرداخت‌شده است.

ایرج شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان خراسان رضوی که به‌صورت ارتباط ویدئوکنفرانسی برگزار شد، اظهار کرد: خراسان رضوی از استان‌های شاخص کشور در بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات به شمار می‌رود.
حضور انبوهی از کارآفرینان، تولیدکنندگان و تعاون‌گران باعث ایجاد رونق در اقتصاد منطقه گشته و شرایط مساعدی برای تامین مالی فعالیت‌های توسعه‌ای در این استان فراهم‌شده است.

وی در ادامه به نقش بانک توسعه تعاون در حمایت از فعالیت‌های توسعه‌ای استان اشاره کرد و افزود: مطابق آمار تسهیلات بانک در 8‌ماه ابتدایی سال‌جاری، شعب استان خراسان رضوی حدود 10 درصد تسهیلات پرداختی بانک در سطح کشور را به خود اختصاص داده است و با توجه به فعالیت‌های در حال انجام، نقش مهم این استان در تامین اهداف راهبردی بانک توسعه تعاون قابل ‌توجه است. شیخ‌زاده در ادامه عملکرد استان در بخش‌های مختلف را مورد بررسی قرارداد و افزود: یکی از مشخصه‌های عملکرد استان بهره‌گیری از طرح‌ها و محصولات بانک است. با توجه به اینکه محصولات بانک در رفع نیاز بانکی و مالی انواع مشتریان راهکارها و گزینه‌های متنوعی ارائه می‌دهد، می‌تواند در جذب و ماندگاری مشتریان موثر واقع شود.


29 آذر 1399 9:4
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟