مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می شود

با حضور معاون علمی رئیس جمهور و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ؛
مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می شود

"مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران" و "اندیشکده تعاون" با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت رسمی افتتاح می‌شوند.
با حضور معاون علمی رئیس جمهور و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ؛ مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می شود
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیین افتتاحیه مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون، امروز ۷ دی  با حضور "سورنا ستاری" معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور،  "محمد شریعتمداری" وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،"محمد کبیری" معاون امور تعاون  وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و "پرویز کرمی" دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق برگزار می شود. 
مرکر نوآوری و توسعه تعاون ایران – منتا_ راهبر نوآوری در بخش تعاون است که بر اساس نیازهای بخش تعاون کشور برای نوآوری و توسعه متناسب با شرایط روز اجتماعی، و مدل‌ها و فرآیندهای نوین تاسیس شده است.
 منتا می‌خواهد با تسهیل گری میان بخش تعاون و زیست‌بوم نوآوری کشور، به توانمندی بخش تعاون کمک کند و هم‌چنین با تسهیل گری برای زیست‌بوم نوآوری، فرصت‌های بالقوه و بالفعل در حوزه و بازار تعاونی کشور را در دسترس قرار دهد.
اندیشکده تعاون نیز طی عقد تفاهم نامه میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی در ۲۶ آذرماه ۱۳۹۸ به عنوان اصلی ترین اتاق فکر بخش تعاون با تاکید بر استفاده از تجارب جهانی و استفاده از الگوهای موفق جهانی و بومی سازی آن برای استفاده در کشور تشکیل شده است.‌

 


7 دی 1399 13:28
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟