اندیشکده تعاون نشاندهنده نگرش جدید در اقتصاد دانش بنیان

معاون علمی و فناوری رییس جمهور:
اندیشکده تعاون نشاندهنده نگرش جدید در اقتصاد دانش بنیان

معاون علمی و فناوری رییس جمهور: افتتاح مرکز اندیشکده تعاون نشان دهنده نگرش جدید در حوزه اقتصاد دانش بنیان است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای سورنا ستاری امروز در مراسم افتتاح اندیشکده تعاون و مرکز نوآوری توسعه تعاون با بیان اینکه با وجود تصوری از اینکه توسعه، یک امر سخت افزاری است، به این نتیجه رسیدیم توسعه، نرم افزاری است، گفت: توسعه بُعد فرهنگی هم دارد و توسعه نیازمند فرهنگ است.
او با بیان اینکه امکانات توسعه وجود دارد، اما در دسترس نیست، افزود: کار دانش بنیان این است که امکانات را در دسترس قرار دهد.
آقای ستاری افزود: لغاتی که به ادبیات کشورما اضافه شده مثل مرکز نوآوری، استارت آپ، شهر هوشمند و... ناشی از فعالیت همین شرکت‌های دانش بنیان است که قبلا وجود نداشتند.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه تفاهم نامه ما با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقریبا سه سال پیش منعقد شد، اعلام کرد: در این چند سال بخش تعاون توانست به خوبی اقتصاد دانش بنیان را توسعه دهد.
ستاری با اشاره به همایشی که سال گذشته برگزار شد و مواردی را مطرح کرد، گفت: خوشحالم آن‌ها عملیاتی شده است، و توسعه این کار جز اهداف معاونت عملی است و ان شاءالله با پیشرفت فعالیت مرکز اندیشکده تعاونی‌ها جوانان تحصیل‌کرده جامعه در شرکت دانش بنیان مشغول به کار شوند و اشتغال‌زایی شود.


8 دی 1399 8:35
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟