آغاز ثبت ‎‌نام «تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ»

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
آغاز ثبت ‎‌نام «تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ»

 مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‎ نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» خبر داد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا اسماعیلی در این‌باره گفت: ثبت‎ نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» از روز شنبه (۱۳ دی‌ماه) آغاز شده است و تا پایان روز دوشنبه (۱۵ دی‌ماه) ادامه خواهد داشت.
او ادامه داد: در این مرحله صرفا ثبت‎ درخواست‎‌ها انجام می‌شود و پس از بررسی پرونده متقاضیان در کارگروهی ویژه، معرفی آن‌ها به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت تکمیل مدارک و دریافت تسهیلات صورت خواهد گرفت. 
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی با اشاره به این‌که نرخ سود این تسهیلات ۱۲ درصد است گفت: مشمولین این مرحله از تسهیلات عبارتند از: اهالی قلم (نویسندگان و شاعرانی که دارای کارت اهل قلم خانه کتاب هستند)، ناشران، کتاب‌فروشان، چاپخانه‎‌داران، آژانس‎‌های ادبی، واردکنندگان کتاب و استارت‎‌آپ‌‎های حوزه کتاب.
بر اساس این گزارش، متقاضیان دریافت تسهیلات برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات می‌توانند به آدرس الکترونیکی https://vam.icfi.ir/  مراجعه کنند. 
 


14 دی 1399 9:27
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟