نخستین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی برگزار می شود

با هدف شناسایی کسب و کارهای نوپا
نخستین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی برگزار می شود

نخستین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی با هدف شناسایی کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری های فرهنگی به عنوان منابع خلاق سرمایه پذیر و اتصال آنها به سرمایه گذاران تخصصی برگزار می شود .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی این رویداد با هدف شناسایی کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری های فرهنگی به‌عنوان منابع خلاق سرمایه پذیر و اتصال آنها به سرمایه گذاران تخصصی به منظور ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارهای فرهنگی و هنری، بهمن ماه سال جاری در محل آسمان نمای گنبد مینا برگزار می شود.
از دیگر ویژگی های این رویداد  می توان به حضور سرمایه گذاران معتبر و مراکز مهم حمایتی صنایع خلاق ،سرمایه گذاران بخش خصوصی،  صندوق اعتباری هنر، صندوق کارآفرینی امید، مدیران مراکز رشد، مدیران شتاب دهنده های تخصصی، مدیران صندوق های خطرپذیر، مدیران ارشد دولتی از دستگاه های ستادی و اجرایی کشور و... اشاره کرد.
علاقمندان،کسب و کارهای نوپا، استارت آپ ها، شرکت‌های دانش‌ بنیان و سرمایه گذاران تا 30 دی ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.abrezendegi.ir در این رویداد ثبت نام و اطلاعات بیشتر را دریافت کنند .


23 دی 1399 9:17
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟