دانشگاه علوم پزشکی کردستان بیش از یک هزار نفر استخدام می‌کند

مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان
دانشگاه علوم پزشکی کردستان بیش از یک هزار نفر استخدام می‌کند

مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در سال جاری بیش از یک هزار نفر از طریق آزمون به صورت پیمانی و قراردادی در این دانشگاه استخدام می شوند.
به گزارش ایرنا، دکتر هوشیار سایه‌میری روز سه شنبه در گفت و گوی خبری اظهار داشت:  ۱۳۳ نفر طی آزمون قراردادی ، ۸۴۸ نفر در قالب آزمون پیمانی در بهمن ماه و ۵۰ نفر بصورت شرکتی، به استخدام دانشگاه در می آیند که سر جمع یک هزار و ۳۱ نفر خواهند بود.

وی  افزود: این اقدام می‌تواند سهم مهمی در ارتقای کیفیت خدمات به بیماران و مراجعه کنندگان، کاهش نرخ بیکاری و جلوگیری از مهاجرت فارغ التحصیلان به خارج از کشور و استان داشته و باعث ایجاد انگیزه و امید در جوانان استان شود.

دکتر سایه‌میری اضافه کرد: این امر در پیشبرد سیاست‌های کلان وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و  تامین نیروی انسانی مراکز بهداشتی و درمانی، جهت ارتقای و تعالی نظام سلامت کشور و  سطح کیفی ارایه خدمات به مردم فهیم استان صورت گرفته است.

وی یاداور شد: افزود: به کارگیری نیروهای جدید با دستور و تاکید رییس و پیگیری و نظارت مستقیم معاون توسعه دانشگاه در فراهم کردن مقدمات با نظارت معاونت آموزشی و مدیریت منابع انسانی دانشگاه در کمال صحت و سلامت و در فضای رقابتی و بدون هیچ‌گونه تبعیضی از طریق شرکت در آزمون های استخدامی و رعایت عدالت استخدامی و شایسته سالاری انجام می‌شود.

مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: آگهی ثبت نام آزمون پیمانی این دانشگاه هم اکنون در سایت دانشگاه و سازمان سنجش آموزش کشور درج شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه و ثبت نام جهت شرکت در آزمون ورودی اقدام کنند.

دکتر سایه میری اضافه کرد: متقاضیان برای دریافت اطلاعات تکمیلی به آدرس http://muk.ac.ir/Page?pageId=۷۴۸ مراجعه کنند.


23 دی 1399 14:35
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟