پلیس اصفهان نیرو استخدام می کند

به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود
پلیس اصفهان نیرو استخدام می کند

 فرماندهی انتظامی استان اصفهان به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود در مقطع درجه داری از بین برادران علاقمند و واجدان شرایط استخدام می کند.
معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از استخدام نیرو برای بکارگیری در مقطع درجه داری در این فرماندهی خبر داد.  
سرهنگ مسعود ابراهیمیان، اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان اصفهان به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود در مقطع درجه داری از بین برادران علاقمند و واجدان شرایط استخدام می کند.
وی داشتن مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی در تمام رشته های نظری، فنی و کار و دانش، داشتن حداقل ۱۷۰ سانتیمتر قد، متولدین سال ۷۴ به بعد و حداقل معدل ۱۴ برای دیپلم یا پیش دانشگاهی را از جمله شرایط اختصاصی استخدام برشمرد.

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه فرزندان نیروهای مسلح، بستگان درجه یک خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، دارندگان مقام در المپیادهای علمی استانی و کشوری، دارا بودن حداقل یک سال بسیجی فعال، دارا بودن حکم قهرمانی استانی یا کشوری در ورزش های انفرادی و حافظان حداقل یک جزء قرآن در اولویت استخدام خواهند بود، گفت: در صورت داشتن یکی از این شرایط معدل دیپلم و یا پیش دانشگاهی داوطلبان تا نمره ۱۲ نیز مورد پذیرش خواهد بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیمیان گفت: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به پایگاه اینترنتی www.gozinesh.police.ir مراجعه کرده و پس از ثبت نام در این پایگاه به همراه فرم ثبت نام اینترنتی در مرکز گزینش و استخدام این فرماندهی واقع در میدان امام حسین (ع)، ابتدای خیابان آیت الله طیب، کوی سرلت حضور یافته و مراحل استخدام خود را انجام دهند.

 


23 دی 1399 15:47
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟