۱۰۰۰ نفر نیروی تازه نفس به کادر بهداشت و درمان یزد اضافه می‌شوند

معاون توسعه منابع و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی یزد
۱۰۰۰ نفر نیروی تازه نفس به کادر بهداشت و درمان یزد اضافه می‌شوند

 معاون توسعه منابع و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی یزد از تمدید مهلت پایانی ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا ۲۵ دی ماه خبر داد و گفت: دانشگاه مجوز استخدام ۹۴۱ نفر نیروی انسانی جدید را در دو مرحله اخذ کرده است.
دکتر «محمدرضا وفائی» با اشاره به آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال جاری، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد یک مجوز ۲۴۶ مورد استخدامی داشت که مهلت ثبت‌نام آن تا ۲۵ دی ماه تمدید شد و مجوز دوم آزمون استخدامی نیز ۶۹۵ مورد استخدام نیرو است که در این مورد نیز داوطلبان تا ۲۵ دی ماه مهلت ثبت نام دارند.
وی افزود: داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org رشته محل‌ها را مشاهده و بر اساس دارا بودن شرایط، مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

وفائی نسب با بیان اینکه آزمون استخدامی ۲۴ بهمن ماه جاری برگزار می‌شود، اظهار کرد: تمام نیروهای غیرپیمانی، غیررسمی، شرکتی و تبصره‌ای که در حال همکاری با دانشگاه هستند برای تبدیل وضعیت خود حتماً باید در این آزمون شرکت کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا یزد، این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که بیرون از مجموعه دانشگاه شرایط ثبت‌نام در آزمون را دارند نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و به صورت نیروی رسمی همکار دانشگاه شوند


24 دی 1399 11:58
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟