برگزاری آزمون‌های جامع و ادواری مهارتی فرهنگ و هنر

در گیلان
برگزاری آزمون‌های جامع و ادواری مهارتی فرهنگ و هنر

آزمون‌های جامع و ادواری مهارتی فرهنگ و هنر در گیلان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ مدیر آموزش اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت : نخستین آزمون جامع سال تحصیلی 1400-1399 و سی و سومین آزمون ادواری مهارتی فرهنگ و هنر شاخه کاردانش همزمان با سراسر کشور در گیلان برگزار می‌شود.
علی تنهانژاد با اشاره به شرکت 523 هنرجو در آزمون‌های مهارتی بخش فرهنگ و هنر افزود : 355 نفر از این هنرجویان در آزمون جامع و 168 نفر در آزمون ادواری ثبت‌نام کرده‌اند.
وی گفت : این آزمون ها با هدف فراگیری و ارتقاء آموزش‌های مهارتی و هنری، ایجاد بسترهای لازم برای جذب فارغ‌التحصیلان در بازار کار و اشتغال مولد ، پرورش روحیه کارآفرینی در فارغ التحصیلان برگزار می‌شود.
مدیر آموزش اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: آزمون‌های مهارتی بخش فرهنگ و هنر در رشته ها چهره‌سازی، عکاسی دیجیتال، گرافیک رایانه‌ای، سفالگری، تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای، تولید چند رسانه‌ای، دستیاری طراحی لباس، نوازندگی ساز جهانی، آواز جهانی و نوازندگی ساز ایرانی برگزرا می شود.
علی تنها نژاد گفت : بخش عملی این آزمون ها در طول هفته جاری در مراکز مهارت‌آموزی منتخب گیلان در حال برگزاری است و آزمون کتبی نیز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، روز جمعه 26 دی‌  برخط  برگزار می‌شود.
وی افزود : شرکت‌کنندگان در آزمون برای اطلاع از نمره خود و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سامانه آزمون هنر به آدرس www.azmoonehonar.ir مراجعه کنند.


25 دی 1399 11:25
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟