۲۰ هزار شغل در شهرک‌های صنعتی کشور ایجاد شد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی دلیجان اعلام کرد:
۲۰ هزار شغل در شهرک‌های صنعتی کشور ایجاد شد

 علی رسولیان اظهار داشت: فعالان اقتصادی از زمان واگذاری زمین تا بهره‌ برداری باید حمایت شوند، چرا که جهش تولید با افزایش تولید و فعالیت بخش خصوصی تحقق پیدا می‌کند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲۰ هزار شغل جدید امسال در واحدهای تولیدی فعال شهرک‌های صنعتی کشور ایجاد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علی رسولیان روز چهارشنبه در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از واحد تولیدی "الیاف ساویس" در شهرک صنعتی دلیجان در جمع خبرنگاران افزود: این تعداد شغل با بهره ‌برداری از یک ‌هزار و ۱۶۰ واحد تولیدی در سال جاری در شهرک‌های صنعتی کشور ایجاد شده است.
وی با تأکید بر توسعه کیفی شهرک‌های صنعتی اضافه کرد: برای تحقق این مهم تأمین زیرساخت‌های لازم برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی و حمایت از بهره برداری و فعالیت در شهرک‌ها ضروری است.
 
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود در قانون بودجه سال آینده به حوزه صنعت و زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی توجه ویژه‌ای شود.
 
رسولیان خاطرنشان کرد: تسهیل فعالیت بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی و حذف بروکراسی اداری در مسیر فعالیت بنگاه‌های اقتصادی ضروری است.
 
وی با اشاره به این‌که ایجاد رفاه و آسایش برای مردم هدف اصلی اقدامات دولت است، بیان کرد: برای رسیدن به این هدف باید تولید و اشتغال افزایش پیدا کند و برای افزایش تولید باید شرایط فعالیت بخش خصوصی فراهم شود.
 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: فعالان اقتصادی از زمان واگذاری زمین تا بهره‌ برداری باید حمایت شوند، چرا که جهش تولید با افزایش تولید و فعالیت بخش خصوصی تحقق پیدا می‌کند.
 
رسولیان تصریح کرد: با همکاری شرکت‌های خدماتی، آب و برق مورد نیاز صنایع فعال در شهرک‌های صنعتی استان مرکزی تأمین می‌شود.
 
رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه یکم و دوم بهمن از برخی واحدهای صنعتی استان مرکزی بازدید می‌کنند.
 
استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعت کشور بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ دارد.


2 بهمن 1399 16:6
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟