بازديد اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از واحدهاي صنعتي استان مرکزی

با همراهي دو تن از معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام مي‌شود:
بازديد اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از واحدهاي صنعتي استان مرکزی

 رئيس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه یکم و دوم بهمن در سفر به استان مرکزی در قالب دو گروه كاري با همراهي مهدي صادقي نياركي معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت و علي رسوليان معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، از واحدهاي توليدي داخل و خارج شهرك‌هاي صنعتي استان مرکزی بازديد می‌کنند.
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از واحدهاي توليدي داخل و خارج شهرك‌هاي صنعتي استان مرکزی بازديد می‌کنند.
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، رئيس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه یکم و دوم بهمن در سفر به استان مرکزی در قالب دو گروه كاري با همراهي مهدي صادقي نياركي معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت و علي رسوليان معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، از واحدهاي توليدي داخل و خارج شهرك‌هاي صنعتي استان مرکزی بازديد می‌کنند.
جمعي از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در قالب گروه اول با همراهي معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت از واحد توليدي "صنایع غذایی طبیعت" در شهرک صنعتی مأمونیه و شركت "نورد لوله صفا" در شهرستان ساوه بازديد كردند.

شركت صنایع غذایی طبیعت در زميني به مساحت 9.2 هكتار در شهرک صنعتی مأمونیه احداث و در سال 1396 به بهره برداري رسيده و با اشتغالزايي براي 537 نفر، ظرفيت توليد يك هزار تن انواع روغن خوراكي و 40 تن چاي در روز، 6 ميليون قوطي رب گوجه فرنگي در ماه و بسته بندي 20 هزار تن برنج ايراني در سال را دارد.

شمار ديگري از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنين در قالب گروه دوم با همراهي معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران از واحد توليدي "الياف ساويس" در شهرك صنعتي دليجان و شركت "سيمان دلیجان" در شهرستان دليجان و شركت "فنآوری سنگ آذرنوش" در شهرستان محلات بازديد كردند.

واحد توليدي "الياف ساويس" در زميني به مساحت 47 هزار مترمربع با سرمايه گذاري 500 ميليارد ريال در شهرک صنعتی دليجان احداث و با اشتغالزايي براي 120 نفر، ظرفيت توليد 15 هزار تن الياف كتان تايپ هايتناسيتي در سال را دارد.

شركت سيمان دليجان نيز در زميني به مساحت 150 هكتار در شهرستان دليجان احداث و در سال 1387 به بهره برداري رسيده و با اشتغالزايي براي 450 نفر، ظرفيت توليد 3300 تن كلينكر در انواع تيپ‌هاي مختلف سيمان خاكستري و سيمان چاه نفت در روز را دارد.

بازدید از واحد صنعتي "کبیر ریس فراهان" در شهرك صنعتي فراهان و شركت‌هاي "آذراب"، "كمباين سازي"، "واگن پارس"، "آونگان" و "هپكو" در شهرستان اراك، همچنين بازديد از معدن سنگ تزئيني حاجي آباد در شهرستان محلات و واحد توليدي "مانا انرژي" در شهرك صنعتي شهابيه خمين و شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور استاندار مرکزی، از جمله برنامه‌های روز پنج‌شنبه اعضای کمیسیون صنایع و معدن مجلس شورای اسلامی در سفر به این استان است.

 


2 بهمن 1399 16:8
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟