رفع مشکل مسکن، اشتغال و ازدواج مددجویان در اولویت خدمات کمیته امداد قرار گیرد

آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار با رئیس کمیته امداد:
رفع مشکل مسکن، اشتغال و ازدواج مددجویان در اولویت خدمات کمیته امداد قرار گیرد

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با رئیس کمیته امداد، خواستار تقویت کیفیت خدمات این نهاد شد و گفت: رفع مشکل مسکن، اشتغال و ازدواج مددجویان باید در اولویت خدمات کمیته امداد قرار گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد با تقدیر از خدمات کمیته امداد به خانواده‌های نیازمند، گفت: رفع مشکل مسکن، اشتغال، ازدواج و تحصیل مددجویان باید در اولویت خدمات این نهاد قرار گیرد.
وی از طرح توانمندسازی مددجویان کمیته امداد به نیکی یاد کرد و افزود: این گونه کارها اهمیت بسیاری دارد چون بیشتر مددجویان این نهاد توان کار کردن را دارند و نباید در بلندمدت به کمیته امداد وابسته شوند.
این مرجع تقلید ادامه داد: خدمات کمیته امداد فقط باید برای سالمندان و بیماران صعب‌العلاج استمرار داشته باشد.
آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی آموزش مددجویان را از نیازهای ضروری افراد تحت حمایت عنوان و اظهار کرد: در یاری‌رسانی به خانواده‌های نیازمند، کیفیت خدمات را نسبت به کمیت آن تقویت کنید.
‏وی اطلاع‌رسانی خدمات کمیته امداد را ضروری و مفید برشمرد و افزود: اگر برای معرفی فعالیت‌های خود اقدام کنید دو فایده دارد؛ اول اینکه تبلیغ اسلام را کرده‌اید و دوم خیران و حامیان بیشتری پیدا می‌کنید.
آیت‌الله مکارم شیرازی کار در کمیته امداد را یک عبادت برشمرد و گفت: اگر این عبادت با دلسوزی همراه شود نه تنها مورد پسند اسلام است بلکه برکات فراوانی خواهد داشت و بلاهای زیادی را از جامعه دور می‌کند.


2 بهمن 1399 16:11
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟