دومین رویداد ارائه خدمات مشاوره به کسب‌‏وکار برگزار می‌شود

از روز شنبه 11 بهمن ماه
دومین رویداد ارائه خدمات مشاوره به کسب‌‏وکار برگزار می‌شود

 دومین رویداد ارائه خدمات مشاوره به کسب‌‏وکار توسط کانون شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران و با مشارکت تشکل‏‌های وابسته، از روز شنبه 11 بهمن ماه به مدت یک هفته و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌­ای استان تهران، دومین رویداد ارائه خدمات مشاوره به کسب‌‏وکار توسط کانون شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران و با مشارکت تشکل‌‏های وابسته، از روز شنبه 11 بهمن ماه به مدت یک هفته و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
بر اساس تفاهم‏نامه‌‏ای که بهمن ماه سال گذشته بین این کانون و سازمان نظام صنفی رایانه‏‌ای استان تهران امضا شد، این سازمان نیز در کنار تشکل‏‌های کانون در برگزاری این رویداد مشارکت و همکاری دارد.
در این رویداد، پنل (وبینار) تخصصی «تحول دیجیتال و هوشمندسازی کسب‌‏وکار» توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌‏ای استان تهران، در تاریخ سه‌‏شنبه 14 بهمن ماه از ساعت 14 تا 16، برگزار می‌‏شود. در پنل (وبینار) عمومی نیز که با عنوان «حفظ و توسعه بنگاه‏‌های خصوصی در شرایط کنونی» روزهای شنبه 11 و یکشنبه 12 بهمن برگزار می‌‏شود، یک سخنرانی توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌‏ای استان تهران ارائه خواهد شد.

علاقه‌‏مندان برای ثبت‏نام و کسب‏ اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد، می‌‏توانند به وبگاه آن در آدرس https://chambertrust.ir/C2Bevent مراجعه کنند. برنامه رویداد به پیوست خبر آمده است.
شایان ذکر است که اولین رویداد ارائه خدمات مشاوره به کسب‏‌وکار در بهمن ماه سال گذشته برگزاری و سازمان نظام صنفی رایانه‌‏ای استان تهران نیز مسولیت هماهنگی و برگزاری پنل تخصصی «مدیریت فناوری اطلاعات» را برعهده داشت.

 


7 بهمن 1399 15:1
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟