تفاهم‌نامه همکاری سازمان دانشجویان و مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران امضا شد

در راستای بهره‌‏مندی از ظرفیت‏‌های دوجانبه؛
تفاهم‌نامه همکاری سازمان دانشجویان و مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران امضا شد

 در مراسمی که روز شنبه ۱۸ بهمن ماه با حضور دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، محمد کبیری معاون تعاون وزارت رفاه تفاهم‌نامه همکاری سازمان دانشجویان و مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران امضا شد.
تفاهم‌نامه همکاری سازمان دانشجویان و مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران امضا شد
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، به منظور تحقق اهداف توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، منطبق با سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 با رویکرد توسعه اقتصاد دانش بنیان و رشد اقتصادی مبتنی بر نوآوری و فناوری تفاهم نامه همکاری مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران (منتا) و سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی امضا شد.
در مراسمی که روز شنبه 18 بهمن ماه با حضور دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، محمد کبیری معاون تعاون وزارت رفاه و محمدحسین حسنی رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان در مرکز منتا برگزار شد، این تفاهم‌نامه به امضای مهدی عباسی سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و سید سجاد نوری رییس مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران رسید.

همکاری به منظور ترویج فرهنگ نوآوری در حوزه تعاون و حمایت از توسعه کمی و کیفی تعاونی‌های دانش بنیان، خلاق و نوبنیان وتوسعه نوآوری با رویکرد دانش بنیان در بخش تعاون کشور به ویژه در میان دانشجویان و همکاری مشترک به منظور شکوفایی و استفاده از توان، خلاقیت و نوآوری دانشجویان در توسعه بخش تعاون از اهداف این تفاهم‌نامه است.

 


20 بهمن 1399 14:50
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟