حضور پرشور و موثر پارک علم و فناوری البرز در راهپیمایی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

همزمان با ایام الله دهه فجر و همگام با مردم انقلابی سراسر کشور
حضور پرشور و موثر پارک علم و فناوری البرز در راهپیمایی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

همزمان با یوم الله ۲۲ بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی همکاران مجتمع علمی و تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز در راهپیمایی و جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، مهندس مهران مهدوی مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری ، با تبریک جشن پیروزی انقلاب اسلامی گفت:  در این جشن که با حضور واحدهای موتوری و خودرو های مزین به  شعار های پیروزی انقلاب اسلامی همراه بود، همکاران، کارشناسان ‌ و مدیران  همزمان با مردم ایران اسلامی در سراسر کشور یاد و خاطره پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و بر روح امام راحل عظیم الشان و شهدای انقلاب درود فرستادند.
وی افزود؛ همکاران پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشکاهی از ساعات ابتدایی امروز چهارشنبه ۲۲ بهمن در راهپیمایی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خیابان های اصلی کلانشهر کرج حضور یافتند و به همراه مردم انقلابی این شهر رژه رفتند.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز در زمینه توجه به اقتصاد دانش بنیان، اقتصاد مقاومتی و حرکت در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشتاز است.


23 بهمن 1399 11:57
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟