۱۲۰ ایده کارآفرینی در جشنواره اشتغال کمیته امداد سمنان پذیرفته شد

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:
۱۲۰ ایده کارآفرینی در جشنواره اشتغال کمیته امداد سمنان پذیرفته شد

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، از برگزاری اختتامیه رویداد کارآفرین شو، ویژه اشتغال مددجویان کمیته امداد در سمنان با پذیرفتن ۱۲۰ ایده کارآفرینی موفق خبر داد.
به گزارش مهر، محسن مسعودیان راد در حاشیه جشنواره تقدیر از ایده‌های برتر کارآفرینی به میزبانی کمیته امداد سمنان ضمن بیان اینکه امروز آئین اختتامیه رویداد کارآفرین شو ویژه اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد با حضور معاون توسعه منابع انسانی استانداری سمنان برگزار شد، تاکید کرد: این رویداد به مثابه یک شتاب دهنده، بر روی ایده‌های اشتغال‌زایی مانور می‌دهد.

وی با بیان اینکه آنچه که در اشتغال کمیته امداد حرکت می‌کند توجه به مشاغل دانش بنیان و حرکت‌های شتاب دهنده است، تاکید کرد: رویداد کارآفرین شو، منجر به الگوگیری سایر استان‌ها شده و ما خرسند هستیم که سمنان پیشگام این موضوع است.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه این کمترین سهمیه را در این رویداد داشت اما به لحاظ تعداد طرح‌های راه یافته به دبیرخانه رتبه پنجم کشور و رتبه نخست در تحقق را کسب کرده است، تاکید کرد: این امر نشان می‌دهد تاکید خوبی بر روی شتاب دادن به اشتغال مددجویان در این استان وجود دارد.

مسعودیان راد درباره جشنواره مذکور نیز، توضیح داد: از مجموع ۱۵۰ شرکت کننده ۱۲۰ ایده پذیرفته. ۳۵ ایده شایسته تقدیر شده که امروز طی مراسمی از برگزیدگان تقدیر می‌شود.

وی با بیان اینکه هشت ایده برگزیده در مرحله داوری و نهایی راه یافتند، ابراز کرد: کمیته امداد استان سمنان با همکاری مجموعه‌های دانش بنیانی حمایت‌های از نخبگان تحت حمایت خواهد داشت تا بتوانیم در زمینه اشتغال به خصوص شغل‌های پایدار جدید مورد نیاز بازار، برای مددجویان گام‌های اساسی برداریم.


29 بهمن 1399 11:3
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟