توسعه آموزش های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی در سال تحصیلی جدید

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی
توسعه آموزش های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی در سال تحصیلی جدید

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: به منظور توسعه آموزش‌های کوتاه مدت در دانشگاه دفتر آموزش‌های کوتاه مدت راه‌اندازی شد و امیدواریم درسال آتی شاهد شکوفایی آن باشیم.
به گزارش بازارکار به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، مختار جلالی جواران از اعلام آمادگی این دانشگاه در برگزاری دوره‌های کوتاه مدت کاربردی با همکاری انجمن‌های علمی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مراتب اعلام آمادگی این دانشگاه جهت تحقق این مهم به اطلاع دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران در وزارت عتف رسیده است و مشتاقانه منتظر دریافت پیشنهادات همکاری دو جانبه در این خصوص هستیم.

وی ضمن اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه دانشگاه جامع علمی کاربردی در حوزه آموزش‌های مهارتی و برخورداری از قریب به ۶۰۰ مرکز آموزشی، ۳۰ هزار مدرس فعال، ۸۰۰ عنوان برنامه درسی دوره آموزشی کوتاه مدت مصوب و حدود ۲ میلیون دانش آموخته، بر اهمیت و نقش آموزش‌های کوتاه مدت در بخش مهارت آموزی، اشتغال و ارتقای شغلی افراد تأکید کرد.

جلالی جواران افزود: به منظور توسعه آموزش‌های کوتاه مدت در دانشگاه جامع علمی کاربردی، دفتر آموزش‌های کوتاه مدت در تیرماه سال جاری راه‌اندازی شد و امیدواریم در سال آتی شاهد شکوفایی بیش از پیش این آموزش‌ها در سطح مراکز علمی کاربردی باشیم.


9 اسفند 1399 13:16
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟