جهاددانشگاهی در نمایشگاه بین‌المللی «آموزش، خدمات و تکنولوژی‌های نوین آموزشی» حضور یافت

با هدف ارایه دستاوردهای آموزشی، اشتغال و کارآفرینی؛
جهاددانشگاهی در نمایشگاه بین‌المللی «آموزش، خدمات و تکنولوژی‌های نوین آموزشی» حضور یافت

دستاوردهای آمورشی، اشتغال و کارآفرینی جهاددانشگاهی از امروز ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی آموزش، خدمات و تکنولوژی‌های نوین آموزشی ارایه می‌شود
به گزارش خبرنگار بازارکار جهاددانشگاهی با حضور در سالن خلیج فارس اولین دوره نمایشگاه بین‌المللی آموزش، خدمات و تکنولوژی‌های نوین آموزشی در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به ارایه دستاوردهای جهاددانشگاهی در حوزه آموزش، اشتغال و کارآفرینی می پردازد.

نمایشگاه بین‌المللی آموزش، خدمات و تکنولوژی‌های نوین آموزشی از 13 تا 16 اسفندماه به صورت حضوری و مجاری برگزار می‌شود و معاونت آموزشی جهاددانشگاهی با 60 متر غرفه در خدمت بازدیدکنندگان وکارشناسان به‌ویژه مدیران آموزشی است و مدیران و کارشناسان جهاددانشگاهی در این مدت به تشریح دستاوردهای حوزه آموزش، اشتغال و کارآفرینی خواهند پرداخت.
توانمندی‌ خوب جهاددانشگاهی در زمینه آموزش‌های مهارتی و اشتغال
امروز پس از مراسم افتتاح نمایشگاه دکتر عیسی منصوری با حضور در غرفه جهاددانشگاهی و بازدید از دستاوردهای این نهاد در زمینه آموزش، اشتغال و کارآفرینی خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی توانمندی‌های خوبی را در زمینه آموزش های مهارتی و اشتغال در سراسر کشور فراهم نموده و این ظرفیت باید از سوی همه دستگاه ها مورد استفاده و بهره برداری قرار بگیرد.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: علاوه بر این در حوزه آموزش همکاری های مثبتی بین جهاد دانشگاهی و وزارت کار رخ داده است که یکی از آنها استفاده وزارت کار از پتانسیل و ظرفیت های جهاد دانشگاهی در پروژه مشاغل خانگی است. بحث آموزش، مشاوره، توسعه کاریابی نیروها از دیگر همکاری‌های مشترک این دو نهاد است. موضوع دیگری که در دست اجراست، بحث اورژانس اشتغال است که می تواند مشکل سی درصد کسب کارهای خرد و متوسط کشور که چالش دارند را برطرف کند.در ادامه دکتر سهیل دادخواه سرپرست اداره کل نظارت و گسترش مراکز آموزشی جهاددانشگاهی نیز در این بازدید بخشی از توانمندی‌های حوزه آموزش و اشتغال و کار آفرینی جهاددانشگاهی را تشریح کرد.

گفتنی است، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش‌وپرورش، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، دانشگاه علمی و کاربردی، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، موسسات آموزشی غیرانتفاعی، دارالترجمه‌ها، موسسات و شرکت‌های خدمات اعزام دانشجو به خارج از  کشور و جذب دانشجو از خارج به داخل، موسسات کاریابی بین‌المللی، آموزشگاه‌های زبان و مراکز هنری و فنی حرفه‌ای، استارت آپ ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه آموزش و فناوری‌های وابسته و سایر بازیگران عرصه آموزش خصوصا آموزش عالی از مخاطبان اصلی این رویداد مهم در عرصه آموزش و اشتغال هستند.

نمایشگاه ایران جابکس نیز با حضور کارفرمایان و کارجویان در حاشیه این نمایشگاه برگزار می‌شود.

 


13 اسفند 1399 18:59
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟