اخاذی باعنوان استخدام در شهرستان اهر

فرمانده انتظامی شهرستان اهر:
اخاذی باعنوان استخدام در شهرستان اهر

فرمانده انتظامی اهر گفت: یک نفر کلاهبردار حرفه‌ای که با شگرد متقلبانه استخدام از مردم پول می‌گرفت و کلاهبرداری می‌کرد دستگیر و روانه زندان شد.
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ قدرت آقاپور ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تداوم شناسایی و دستگیری سارقان اموال عمومی و شخصی افزود: با انجام کار اطلاعاتی و با فعال نمودن منابع خبری؛ سارقین سیم کابل برق شناسایی و با ثبت توقیف و دلالت خودروی سارقین به پارکینگ در شهرستان دیگر با شگردهای پلیسی به آگاهی دلالت و پس از اعتراف به ۵ فقره سرقت‌های تجمیع شده روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهر از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که برای استخدام از مردم اخاذی می‌کرد در این شهرستان خبر داد و گفت: یک نفر کلاهبردار حرفه‌ای نیز که با شگرد متقلبانه استخدام از مردم پول می‌گرفت و کلاهبرداری می‌کرد نیز دستگیر و روانه زندان شد.
وی اضافه کرد: سارقین ۲ دستگاه خودروی پراید پس از شناسایی و تبادل اطلاعات با اداره مبارزه با سرقت استان دستگیر و با دلالت به شهرستان اهر به ۲ فقره سرقت خودرو و ۳ فقره داخل خودرو معترف شدند.
سرهنگ آقاپور خاطرنشان کرد: هم‌وطنان و همشهریان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و جرایم؛ سریعاً مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند. 


16 شهريور 1400 17:38
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟