فعالیت کارخانه نوآوری نیازهای شهر کرج را رفع می کند

نایب رییس شورای اسلامی کرج :
فعالیت کارخانه نوآوری نیازهای شهر کرج را رفع می کند

نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: فعال شدن کارخانه نو آوری این کلانشهر با نگاه های خلاقانه می تواند نیازهای کلانشهر کرج را رفع کند.
علیرضا رحیمی روز دوشنبه در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز افزود: این کارخانه یک پروژه ملی است که با فعال شدن خود، علاوه بر ایجاد اشتغال در سطح استان، می تواند مکان مناسبی برای جذب گروه های فناوری و نوآوری از تهران یا دیگر استانها باشد.
وی ادامه داد: شورای شهر و شهرداری کرج نیز آمادگی دارد کلیه نیازهای خود را مانند قطعات مورد نیاز قطار شهری را  از طریق این گروه های خلاق و نوآور تامین کند.
عمار ایزدیار رییس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت ها نیز در این بازدید، معرفی ظرفیت ها و امکانات اماده شده در کارخانه نوآوری البرز را یک ضرورت فرهنگی و رسانه ای دانست.
وی گفت : تجربه شرکت دانش بنیان سیوان، در راه اندازی نشست های تخصصی و ایونت های آموزشی با نگاه کارآفرینی و کسب و کارهای خانگی می تواند تحول خوبی در شهر ایجاد کند.
ایزدیار افزود: طراحی بخش ویژه بانوان و ساخت مهد کودک در این کارخانه نیز امکان این  فعالیت را آسانتر کرده است.
امیر سرکندی مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز  نیز در این نشست، با ارایه گزارشی از روند ایجاد این کارخانه گفت: این کارخانه مراحل نهایی آماده سازی خود را به اتمام‌ رسانده و به زودی با حضور مقامات کشوری، به شکل رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.
وی بیان داشت: هم اکنون نیز بخشی از آن آماده بهره برداری فریلنسرها و  استارتاپ ها است.


23 شهريور 1400 11:5
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟