سرقت از زنان جویای کار

به بهانه استخدام نظافتچی
سرقت از زنان جویای کار

مرد شیاد به بهانه استخدام نظافتچی برای یک شرکت خدماتی از زنان جویای کار سرقت می‌کرد.
به گزارش بازارکار  به نقل از ایران، بیست‌وپنجم شهریور پارسال زن جوانی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اظهار کرد، از طریق آگهی‌های اینترنتی با فردی که مدعی استخدام کارگر برای نظافت منزل بود، آشنا شدم و در نهایت قرار شد در خیابان جردن همدیگر را ملاقات کنیم و کارفرما من را به محل کارم ببرد اما وقتی در خیابان جردن سوار بر خودرو پژو 206 کارفرما شدم بعد‌ از طی مسافتی این فرد اظهار کرد، خودرواش خراب شده و من را از خودرو‌اش پیاده کرد و در یک لحظه بسرعت از محل گریخت و کیفم را که حاوی مقادیری طلا، موبایل و وجه نقد بود، سرقت کرد.
سرهنگ کارآگاه «قاسم دستخال»، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: با شکایت این زن در حین تحقیقات کارآگاهان با پرونده‌های مشابه دیگری رو‌به‌رو شدند که مالباخته‌ها به همین شیوه مورد سرقت قرار گرفته بودند و کارآگاهان موفق شدند متهم را که از مجرمان سابقه دار بود شناسایی و وی را در مخفیگاهش که محدوده خیابان شریعتی بود دستگیر کنند.
در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی 6 مال باخته دیگر نیز شناسایی و مال باختگان متهم را سارق اموالشان معرفی کردند. بدین ترتیب متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

 


28 شهريور 1400 9:24
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟