انتشار جلد سوم و چهارم تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران

با اهتمام روابط‌عمومی وزارت ارتباطات انجام شد؛
انتشار جلد سوم و چهارم تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران

سومین و چهارمین مجلد تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران با حضور ۱۱ نفر از معاونان و مدیران اسبق حوزه ارتباطات منتشر شد.
به گزارش بازارکار به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سومین و چهارمین جلد از مجلدات ده گانه تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران منتشر شد.
در جلد سوم تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران، تجربه‌های مدیریتی و ناگفته های ۹ نفر از مدیران ارشد وزارت ارتباطات در سال‌های گذشته مستند و منتشر شد.
رضا رشیدی مهرآبادی، حسین شیخ عطار، کامران مجدمنش، محمد جعفر ذبیحی، محمد کریم ناصر صراف، صمد شادکام، علی اکبر بنانج، ناصر عنایتی راد و علی اکبر نصرآبادی مدیران سال‌های گذشته وزارت ارتباطات هستند که در جلد سوم تاریخ شفاهی ارتباطات ایران به بیان تجربیات مدیریتی و ناگفته های خود در این حوزه پرداخته اند.
همچنین در جلد چهارم این مجموعه علی اصغر عمیدیان و محمود خسروی، دو تن از معاونان سابق وزارت ارتباطات، تجربیات و ناگفته های خود در زمان مدیریت در این وزارتخانه را بیان کرده اند.
تهیه، تدوین و انتشار تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همکاری ۴۵ نفر از معاونان و مدیران ارشد سال‌های گذشته وزارت ارتباطات انجام می‌شود و تا ده مجلد ادامه خواهد داشت.


4 مهر 1400 15:51
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟