اجتماعي

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور

افزایش اعتبار وام شهریه صندوق رفاه دانشگاه پیام نور

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت : بالاترین اعتبار وام شهریه دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به منظور کمک به پرداخت شهریه دانشجویان بالاترین اعتبار وام شهریه دانشجویی به این دانشگاه اختصاص یافت که به تفکیک هر استان توزیع می‌شود.

7 آبان 1399 11:24
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

سامانه ملی اشتغال و کسب و کار راه‌اندازی شد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از راه‌اندازی سامانه ملی اشتغال و کسب و کار با هدف دسترسی به آمار و اطلاعات مرتبط با عرضه و تقاضای نیروکار در کشور خبر داد.

7 آبان 1399 11:8

موسس جمعیت امام علی (ع) آزاد شد

موسس جمعیت امام علی (ع) با تودیع وثیقه آزاد شد. صالح نقره‌کار وکیل شارمین میمندی نژاد با اعلام این خبر به ایلنا گفت: موکلم امروز پس از ۱۲۹ روز بازداشت، با تودیع وثیقه از زندان آزاد شد.

7 آبان 1399 11:2
با حضور استاندار

فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی فارس راه‌اندازی شد

مرکز شبانه روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری در فارس با حضور استاندار فارس به افتتاح رسید.

7 آبان 1399 11:0
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی

وزارت علوم باید برای بازگشت دانشجویان مهاجر برنامه‌ریزی کند

محمد صادق بیجندی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی اظهار کرد: اعزام دانشجویان ایرانی به خارج از کشور اگر با برنامه ریزی مناسبی صورت بگیرد، تاثیر مثبتی بر رشد علم و فناوری کشور خواهد داشت و باعث برقراری ارتباطات متقابل علمی و فرهنگی بین دانشجویان و جامعه می‌شود.

7 آبان 1399 10:52
با تصویب شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی

شرایط جدید صدور مجوز رشته-گرایش ابلاغ شد

با تصویب شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی «راهبرد اخذ مجوز رشـته - گرایش توسط دانشـگاهها و مؤسسات آموزش عالی» از سوی معاون آموزشی وزارت علوم، به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی ابلاغ شد.

7 آبان 1399 10:39
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خبر داد:

اخذ ۹۰۱ شناسه کارمندی برای اعضای غیر هیات علمی و حل مشکل ۴۰۷۱ عضو هیات علمی فاقد ردیف استخدامی

معاون اداری، مالی و مدیریت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به سوال خبرنگار روابط عمومی مطرح کرد: پس از پیگیری‌های انجام گرفته و انجام نیاز سنجی از دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری، ارسال آگهی استخدام و تایید سازمان اداری استخدامی کشور و مکاتبه با سازمان برنامه و بودجه کشور برای اخذ تاییدیه، تامین اعتبار درخصوص جذب نیروی انسانی غیرهیات علمی اقدامات موثری انجام گرفت و در نهایت موفق به اخذ ۹۰۱ شناسه کارمندی برای اعضای غیر هیات علمی برای دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری شده‌ایم.

7 آبان 1399 10:31
درج آگهی عجیب برای استخدام؛

پول بده تا یقه پاره کنیم!

به تازگی آگهی‌هایی در فضای مجازی منتشر می‌شود تا از کاربرانی که به دنبال ایجاد درگیری و نزاع هستند، دعوت به همکاری و در ادامه استخدام بزن بهادر‌ها صورت بگیرد.

7 آبان 1399 10:10
در سایت این بانک

نتایج آزمون کتبی استخدام جدید بانک تجارت اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت اعلام و شرکت کنندگان در این آزمون می توانند بامراجعه به پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه و از نتیجه این آزمون آگاهی پیدا کنند.

7 آبان 1399 10:6
یک مطالعه بین‌المللی

انگلیس باید برای جذب دانشجویان بین‌المللی گام بردارد

یک مطالعه بین‌المللی در حوزه مهاجرت دانشجویی اذعان می‌کند انگلیس باید از اقدامات محدود کننده‌ای که علیه دانشجویان بین‌المللی در ایالات متحده و استرالیا اعمال می‌شود کنار بگذارد، در غیر این صورت اقتصاد انگلیس بیش از 20 میلیارد پوند از درآمدهای خالص خود را از دست می‌دهد.

7 آبان 1399 10:1
در راستای توسعه جهانی

استخدام ۳۰۰۰ مهندس در تیک تاک

شرکت تیک تاک در راستای توسعه جهانی قصد دارد در سه سال آینده حدود ٣٠٠٠ مهندس را عمدتا در اروپا، کانادا و سنگاپور استخدام کند.

7 آبان 1399 9:56
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش بیان کرد

تهیه چارچوب و ضوابط جذب و استخدام منابع انسانی در آموزش و پرورش

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش بیان کرد اعضای شورای عالی آموزش و پرورش بر تهیه و تدوین چارچوب روشن، شفاف و مشخص برای جذب و استخدام منابع انسانی در آموزش و پرورش تاکید کرده و خواستار جلوگیری از استخدام‌های خارج از ضوابط و چارچوب قانونی در آموزش و پرورش شدند.

7 آبان 1399 9:37
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) :

۶۰ هزار شغل ایجاد می شود

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به سرمایه گذاری دو هزار و ۵۰۰ میلیاردی در گیلان، گفت: طی دو سال ۶۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

7 آبان 1399 9:33
بابایی کارنامی در تشریح جلسه کمیسیون اجتماعی مطرح کرد؛

بررسی سوال از امیرحاتمی درباره پرداخت حق خدمت در مناطق جنگی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور وزیر دفاع در جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: قرار بر این شد که منابع لازم برای پرداخت حق خدمت در مناطق جنگی به کارکنان نیروهای مسلح تأمین شود.

7 آبان 1399 9:29
استاندار گیلان مطرح کرد:

رتبه ششم گیلان در حوزه فضای کسب و کار کشور

استاندار گیلان با تأکید بر هم افزایی دستگاه ها برای توسعه و ارتقای شاخص های استان، گفت: با اجرای طرح های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام نرخ بیکاری گیلان تک رقمی می شود.

7 آبان 1399 9:27

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟