اجتماعي

در دیدار رییس جهاددانشگاهی با رییس سازمان اموراجتماعی کشور تاکید شد؛

همکاری واحدهای جهاددانشگاهی در دفاتر تسهیلگری اجتماع محور

در دیدار رییس جهاددانشگاهی با معاون وزیر و رییس سازمان اموراجتماعی کشور به همکاری واحدهای جهاددانشگاهی در دفاتر تسهیلگری اجتماع محور و اجرای طرح های پژوهشی در حوزه مسایل اجتماعی تاکید شد.

5 بهمن 1399 9:7
رئیس بنیاد مستضعفان عنوان کرد:

اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن محرومان

رئیس بنیاد مستضعفان از اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن محرومان در قالب تفاهم‌نامه با کمیته امداد خبر داد.

5 بهمن 1399 8:53
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مازندران خبر داد ؛

جذب ۳۰۰۰ فرزند ایثارگر در مازندران

اوحدی گفت : طبق مصوبه فرزندان ایثارگران بالای ۷۰ درصد و فرزندان شهدا باید جذب و استخدام شوند و دولت در این زمینه موظف است و امیدواریم سازمان امور اداری و استخدامی ....

5 بهمن 1399 8:45
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش پرورش آذربایجان شرقی؛

تعیین تکلیف وضعیت استخدام معلمین حق‌التدریس آموزش و آموزشیاران نهضت سواد آموزی

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش پرورش استان آذربایجان شرقی اعلام کرد در اجرای قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریس آموزش و آموزشیاران نهضت سواد آموزی، وضعیت استخدامی ۱۳۰۹ نفر در استان تعیین تکلیف شد.

5 بهمن 1399 8:40
معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

۴۱ میلیارد و ۳۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی در قزوین پرداخت شد

معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری ۴۱ میلیارد و ۳۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی برای اشتغال ۱۷۸ نفر در استان قزوین پرداخت شده است.

5 بهمن 1399 8:30
فرماندار:

فولاد شادگان اولویت استخدام را به نیروهای بومی اختصاص دهد

سرپرست فرمانداری شادگان با تاکید بر جذب نیروی بومی در شرکت فولاد این شهرستان گفت: جذب نیروی بومی در واحدهای تولیدی، فولاد و سازمان‌های شادگان به عنوان مطالبه‌ مردم از سوی کارفرمایان، صاحبان صنایع و ادارات در اولویت قرار گیرد.

5 بهمن 1399 8:26
وزیر اقتصاد:

صندوق بیمه همگانی حوادث عملیاتی می‌شود

وزیر اقتصاد و دارایی اظهار داشت: امروز اتفاق به یاد ماندنی برای کشور و صنعت بیمه و مدیریت بحران در کشور ثبت می‌شود چراکه گام‌های نهایی برای تشکیل صندوق بیمه همگانی حوادث برداشته شده و در جلسه امروز اساسنامه تصویب و مدیرعامل این صندوق هم انتخاب شد.

4 بهمن 1399 14:54
نماینده ولی فقیه در مازندران؛

رفع مشکلات جامعه ایثارگری خروجی طرح «سپاس» بنیاد شهید باشد

حجت الاسلام محمدی لائینی با اشاره به مشکلات تامین مسکن، اشتغال، درمان و.. خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، گفت: با توجه به منویات رهبری درباره تکریم جامعه ایثارگری می طلبد بنیاد شهید در قالب طرح سپاس مشکلات این قشر را شناسایی و مرتفع نماید.

4 بهمن 1399 14:50
یک مسئول مطرح کرد

ظرفیت بالای مشاغل خانگی برای اشتغال‌زایی در کشور

معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به پتانسیل بالای مشاغل خانگی برای اشتغال‌زایی گفت: تمامی کشورهای پیشرفته دنیا به مشاغل خانگی معتقد هستند؛ البته در مشاغل خانگی راه زیادی داری و امیدواریم در این زمینه به جایی برسیم که هر خانه به یک بنگاه اقتصادی تبدیل شود.

4 بهمن 1399 14:19
شهریار حیدری، نماینده مجلس:

راهکار کاهش مشاغل غیررسمی

شهریار حیدری نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار روزنامه کسب و کار در خصوص گزارش مرکز پژوهش های مجلس مبنی بر آمار60 درصدی مشاغل غیررسمی کشور که فاقد بیمه و مزایای قانون کار هستند اظهار داشت: به خاطر وضعیت اشتغال در کشور بیشتر مشاغل به سمت مشاغل غیر رسمی رو می‌آورند بنابراین نیاز به اصلاح قانون کار می باشد .

4 بهمن 1399 14:15
محمد تابع:

لایحه استخدام قهرمانان پارالمپیکی هنوز ابلاغ نشده است

محمد تابع گفت: لایحه استخدام قهرمانان پارالمپیکی هنوز ابلاغ نشده است

4 بهمن 1399 14:12
وزیر آموزش و پرورش خبر داد

استخدام ۲۵ هزار معلم حق‌التدریس

محسن حاجی میرزایی امسال ۲۵ هزار و ۵۰۰ نفر از همکاران حق‌التدریس در کشور تبدیل وضعیت می‌شوند، گفت: تلاش ما تحت پوشش قرار دادن دانش آموزانی است که در فرآیند تحصیل حضور ندارند و برای بازگشت آنها تمام تلاش خود خواهیم کرد.

4 بهمن 1399 14:8
معاون بهداشت و درمان انتظامی استان ایلام خبر داد؛

فراخوان استخدام داروساز در بهداری انتظامی استان ایلام

سرهنگ پورکریم از فراخوان ویژه استخدام داروساز از بین بانوان و آقایان در بهداری انتظامی استان ایلام خبر داد.

4 بهمن 1399 14:3
علی حیدری عضو و نائب رئیس هیات مدیره

نظام متمرکز تامین اجتماعی رهیافتی به قرن جدید

نظریه سلسله مراتب نیازهای "مازلو" یکی از نظریات غالب در حوزه مدیریت، روانشناسی و انسانشناسی است. براساس این نظریه توجه و اهتمام انسانها به تامین نیازهای خود، غالباً و عموماً به ترتیب اولویت و از مراحل و سطوح بنیادی و اساسی یا پایه ای و حداقلی به مراحل و سطوح بالاتر و انتزاعی صورت می پذیرد. براساس این نظریه چنانچه نیازهای سطوح پائین تر برآورد نشود انسان به سراغ نیازهای سطوح بالاتر نمی رود بر همین اساس نیز در خط مشی گذاری عمومی و دولتی و در طراحی و تدوین سیاستهای رفاهی، سیاستهای اجتماعی نیز همین رویکرد سلسله مراتبی نیاز ها مد نظر قرار گرفته و می گیرد .

4 بهمن 1399 13:58
در همدان؛

ضرورت استخدام نیروهای بومی در پتروشیمی هگمتانه

حضور نیروهای غیر بومی در مجموعه اداری و کارگری استان همدان مانند پتروشیمی هگمتانه مدتی است به دغدغه جدی فعالین اجتماعی و سیاسی استان تبدیل شده است.

4 بهمن 1399 12:7

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟