استان

عملیات اجرایی شش مجتمع گلخانه ای در كهگیلو و بویر احمد آغاز شد

مدیرباغبانی سازمان جهادكشاورزی كهگیلویه وبویراحمدگفت ‏:‏عملیات اجرایی شش مجتمع گلخانه ای دراین استان آغازشد‏.‏

9 دی 1383 12:56

دبیر اجرایی خانه كارگر تبریز: 90 درصد احكام اداره كار آذربایجان شرقی ، منجر به اخراج كارگر می شود

این مطلب را دبیر اجرایی خانه كارگر تبریز ، در بازدید فرماندار این شهر از یك واحد صنعتی تولیدی اعلام كرد و گفت : حتی احكام بازگشت به كار و ابقاء نیز عملا كارآیی نداشته و در نهایت منجر به اخراج كارگران می شود.

9 دی 1383 12:52

معاون اداره كار آذربایجان شرقی : انتقادات وارد شده به قانون كار ، نادرست است

"زینالی" ، در این خصوص گفت : این كه ادعا می شود ، قانون كار مانع اشتغال ، كار و تولید است ، حرف صحیحی نیست. وی افزود : كسانی كه چنین ادعایی را دارند ، اعلام كنند كه كدام ماده و یا تبصره از قانون كار مانع از توسعه اشتغال شده است.

9 دی 1383 12:40

دیدار هیات مدیره انجمن اتحادیه انجمن های اسلامی و هیات اجرایی خانه كارگر تبریز

در این دیدار ابتدا مهندس "حبیب زاده" ، از اعضای هیات مدیره اتحادیه انجمن های اسلامی كارخانجات تبریز ، طی سخنانی به فعالیت ها و نقش انجمن های اسلامی در سطح واحدهای تولیدی اشاره كرد و گفت : هیات مدیره جدید اتحادیه های انجمن های اسلامی تلاش دارد تا به صورت نهادی غیر وابسته به دولت فعالیت كند.

9 دی 1383 12:35

كارگران "جهان رو" ، 7 ماه است كه بلاتكلیفند

كارگران كارخانه جهان رو كه تولید كننده موتور سیكلت بوده است ، همگی رسمی و با سوابق طولانی هستند و در پی فروش این كارخانه با توجیه تولید بنز به شركت "بن رو" در بلا تكلیفی به سر می برند.

9 دی 1383 12:20

نماینده اراك : موفقیت خصوصی سازی در گرو تقویت زیر ساخت های فرهنگی و قانونی است

"عباس رجایی" افزود‏:‏ در حال حاضر قانون خصوصی سازی از شفافیت لازم برخوردار نیست و نواقص جدی در نظارت سودآوری واحدها و امنیت شغلی كاركنان پس از واگذاری وجود دارد‏.

9 دی 1383 12:20

نماینده مردم مراغه : ورود خودرو بدون دخالت كارگر ایرانی به ضرر كشور است

سید مصطفی سید هاشمی , روز چهارشنبه در گفتگو باخبرنگار ایرنا افزود‏:‏خروج یك میلیارد دلار ارز از ایران به خارج برای واردات خودرو معادل از دست دادن یكصد هزار فرصت شغلی در كشور است‏.

9 دی 1383 12:11

تقدیر یك نماینده كارگری از عملكرد مدیر یكی از شعب تامین اجتماعی

با انتصاب مدیر جدید شعبه آذری اداره كل تامین اجتماعی تهران بزرگ ، مساله لاغر سازی پرونده و سنوات كارگران مشمول بازنشستگی قانون نوسازی و بازسازی صنایع در این منطقه برطرف شد.

9 دی 1383 11:53

كمیسیون كارگری استان مركزی واگذاری شركت آونگان اراك را قانونی اعلام كرد

كمیسیون كارگری شورای تامین استان مركزی عصر سه شنبه با تشكیل جلسه فوق العاده , ضمن بررسی تنشهای كارگری مبتلا به شركت "آونگان" اراك , روند واگذاری این شركت به بخش خصوصی را قانونی اعلام كرد‏.‏

9 دی 1383 11:32

نماینده پاكدشت در مجلس : راه حل معضل اشتغال ، حمایت از كارآفرینی است

"محمد قمی" ، نماینده پاكدشت در مجلس شورای اسلامی كه در جمع مسوولان و نمایندگان كارگری این شهرستان ، در جلسه معارفه رئیس جدید اداره كار پاكدشت سخن می گفت ، افزود : كارگران ، ارزشمندترین افراد جامعه هستند و باید مورد قدردانی و حمایت قرار بگیرند.

9 دی 1383 11:27

برخی مهندسان كشاورزی فارس : نبود جایگاه و مشكلات شغلی از معضلات ماست

برخی از مهندسان كشاورزی استان فارس می گویند‏:‏ تجمع نیروی كار ناشی از افزایش شعبه های دانشگاه آزاد و جا نیفتادن حرفه كشاورزی از نظر علمی از جمله مشكلات ماست‏.‏

9 دی 1383 9:55

برای اشتغال زندانیان , واحدهای صنعتی جدید در استان قزوین احداث می شود

"بهزاد رضایی" روز چهارشنبه در گفتگو با ایرنا افزود‏: ‏بنگاه تعاون و حرفه آموزی استان قزوین عهده دار حمایت از زندانیان و خانواده آنان است و بدنبال آماده سازی زیر ساخت های اشتغال برای اصلاح و بازگشت زندانیان به جامعه است.‏

9 دی 1383 9:16

نگاهی به روند اجرایی طرح بزرگ "پرورش ماهی" در شهرستان مرزی قصرشیرین

طرح بزرگ پرورش ماهی "شهدای قصرشیرین" به وسعت هشت هزار و ‏100 ‏هكتار در منطقه مرزی دشت خسروی در ناحیه جنوب تا جنوب شرقی شهرستان قصرشیرین در دست اجرا است‏.‏

9 دی 1383 9:9

هفتمین كارگاه ارزشیابی آموخته های كارآموزان فنی و حرفه ای در اهواز برگزار می شود

حامد غلامی نژاد گفت: هدف از برگزاری این كارگاه، آشنایی مربیان با مفاهیم اساسی ارزشیابی آموخته های كارآموزان و شناسایی ابزارهای مختلف سنجش به آنان است، تا در نهایت بهترین ابزار برای ارزیابی آموخته های كارآموزان انتخاب، تهیه و تدوین شود.

9 دی 1383 1:20

دعوت از معدن كاران برای حضور فعال در كنگره جهانی معدن

به گزارش روابط عمومی خانه معدن ایران ، در این بیانیه آمده است: برگزاری كنگره جهانی معدن در هر كشوری افتخار برای معدن و معدن كاری آن كشور است كه خوشبختانه این افتخار در بیستمین كنگره جهانی معدن نصیب ایران شده است.

8 دی 1383 21:52

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟