استان

بیش از یك میلیون واحد دامی مازاد بر مرتع در كهگیلویه و بویراحمد وجود دارد

نابودی مراتع در كوتاه مدت , فرسایش خاك و تخریب جنگلها را مهمترین پیامد وجود دام مازاد بر مرتع ذكر كرد‏.‏

16 دی 1383 13:12

ركود كار ساخت و ساز و بیكاری روز افزون كارگران ایلامی

دیدن انبوه كارگران با لباسهای كار در میدان "سعدی" شهر ایلام برای هیچ یك از رهگذران اتفاق تازه ای نیست‏. اگرچه این كارگران را هر روزه می توان در این محل دید اما با ركود كار ساخت و ساز شمارشان این روزها به بیش از ‏150 ‏نفر می رسد‏. خیلی از این كارگران فصلی و روزمزد هر روز بدون پیدا كردن كار به خانه بر می گردند و حلقه تسلسل این انتظار بیهوده برای پیدا كردن كار روز بعد باز هم تكرار می شود‏.

16 دی 1383 12:46

حقوق كاركنان سازمان پارك ها و فضای سبز شهرستان كرج پرداخت شد

یك مقام آگاه در این رابطه گفت : سازمان فضای سبز و پاركهای شهرستان كرج با نزدیك به 500 كارگر و كارمند حقوق بگیر ، از سازمانهای وابسته به شهرداری كرج می باشد.

16 دی 1383 11:58

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم: تلاش برای اجرای طرح سوخت رسانی به كشتیها در قشم بی نتیجه ماند

فخر‌الدین انوار با انتقاد از عدم همكاری دستگاههای ذیربط با طرح سوخت رسانی به كشتیها در این منطقه اظهار داشت: دستگاههایی كه در این مورد همكاری نمی‌كنند ، یا توسعه را نمی‌شناسند و یا علاقه‌یی به توسعه ندارند و یا نگران نیستند كه این درآمد جذب كشورهای جنوب خلیج فارس می شود و حال آن كه می تواند به راحتی نصیب كشور شود.

16 دی 1383 11:57

استاندار سیستان و بلوچستان: پالایشگاه نفت در چابهار تاسیس می‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب اظهار داشت: اجرای این طرح كه از جمله طرحهای زیر بنایی كشور است تاثیرات زیادی در جنبه های مختلف زندگی مردم این استان خواهد داشت.

16 دی 1383 11:51

نماینده بوشهر و گناوه در گفتگو با فارس: مردم عسلویه باید در تاسیسات گازی اشتغال كامل داشته باشند

"شكر الله عطار زاده" افزود: مردم عسلویه بخاطر تبعیض طبقاتی كه پس از ایجاد پالایشگاههای گازی و حضور كارگران غیر بومی و نیز پیمانكاران خارج از استان در منطقه بوجود آمده است رویكرد مثبتی به این تاسیسات ندارند و این پالایشگاهها باید زمینه اشغال كامل مردم عسلویه و پیمانكاران داخلی را در پالایشگاههای گازی این منطقه فراهم كنند.

16 دی 1383 10:41

اضافه كاری در سوابق بازنشستگی بیمه شدگان لحاظ شود

شورای اسلامی كار و انجمن اسلامی شركت "لیفت تراك سازی سهند" تبریز با ارسال نامه مشتركی به نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ، خواستار تغییر رویه سازمان تامین اجتماعی و احتساب زمانهای اضافه كاری در سوابق بیمه ای بیمه شدگان و كارگران شدند.

16 دی 1383 10:37

‏44‏ طرح كشاورزی در كردستان به بهره برداری رسید

‏از این تعداد طرح ‏24 ‏طرح با اعتبار سه میلیارد و ‏387 ‏میلیون ریال در شهرستان دهگلان و‏ 20 ‏طرح در شهرستان دیواندره با اعتباری بالغ بر یك میلیارد و ‏366 ‏میلیون ریال به بهره برداری رسید‏.

16 دی 1383 10:15

بیكاران كشور ، طرحهای غیر كارشناسی بعضی از آقایان را تست كنند

"علی اكبر رحیمی" دبیر اجرایی خانه كارگر گلستان گفت: چرا هر طرحی كه به مجلس داده می شود ، فقط می خواهد به نیروی كافشار آورده و حداقل ها را از كارگر ها بگیرد ، هر طرحی كه مغایر با عدالت اجتماعی ، قانون اساسی و مقاوله نامه های بین الملل كار باشد ، مردود است و قابلیت اجرایی نخواهد داشت.

16 دی 1383 9:43

مانع اخراج كارگران شوید ، اشتغال زایی پیشكشتان

ده ها طرح مختلف برای اشتغال زایی ارایه شود ، مشكل بیكاری حل نخواهد شد ، زیرا درخروج نیروی كار در واحدهای تولیدی و صنعتی باز است.

16 دی 1383 8:52

‏193‏ طرح تولیدی و كشاورزی در یزد به بهره برداری رسید

برای اجرای این طرح ها كه با بهره برداری از آنها ,‏271 ‏فرصت شغلی ایجاد شد , ‏70 ‏میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است‏.

16 دی 1383 8:30

‏120‏ طرح عمرانی كشاورزی در استان تهران به بهره برداری می رسد

"حسن ركنی" رئیس سازمان جهادكشاورزی استان تهران روز سه شنبه در بازدید از طرحهای كشاورزی در ساوجبلاغ افزود‏:‏ برای اجرای این طرحها‏ 131 ‏میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

15 دی 1383 19:1

بخش گردشگری خوزستان جاذب سرمایه گذاری است

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در آبادان گفت‏: ‏استان خوزستان دارای بخش مهمی از میراث فرهنگی كشور تاریخی ایران است و جزء استانهای با اهمیت و درجه یك كشور محسوب می شود‏.‏

15 دی 1383 17:16

ادامه تحصن پیمانكاران پتروشیمی جم

خبرگزاری فارس: در حالی كه سه سال از عدم وصول مطالبات 275 میلیون تومانی پیمانكاران پتروشیمی جم می‌گذرد هنوز مدیران پتروشیمی نسبت به رفع این موضوع اقدام نكرده‌اند.

15 دی 1383 16:10

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟