فرهنگي

/ تامین امنیت شغلی اصحاب فرهنگ و هنر ازدید كارشناسان/ رئیس كمیته هنر و رسانه مجلس شورای اسلامی : مجلس به مهجور ماندن حقوق اهالی فرهنگ و هنر اذعان دارد

علی رغم عدم رسیدگی به بررسی طرح حقوق صنفی هنرمندان و اهالی مطبوعات در كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ، دولت به زودی لایحه امنیت شغلی اصحاب فرهنگ وهنر را در مجلس مطرح می كند.

18 آذر 1384 11:59

شهردار بندر تركمن: مردم بندرتركمن به اجرای طرح‌های گردشگری امیدوارند اجرای طرح‌های گردشگری آشوراده را تنها راه خروج از بحران بیكاری می‌دانیم

مردم بندر تركمن به اجرای طرح‌های گردشگری در این بندر چشم امید دارند و از همه‌ی مسوولان و دست اندركاران دستگاه‌های مرتبط دولتی می‌خواهند با حمایت از این گونه سرمایه‌گذاری‌ها و تسهیل امور زمینه‌ی رشد وتوسعه‌ی جوامع و به ویژه ایجاد اشتغال را برای مردم را فراهم كنند.

18 آذر 1384 11:43

با حضور رییس سازمان صنایع دستی و مقامات گردشگری، نمایشگاه بین‌المللی جهانگردی و صنایع دستی اصفهان آغاز به كار كرد

به دنبال توجه به صنایع سنگین در دولت‌های پیشین نگاه استكباری و استعماری بر جامعه‌ی حاكم بوده است و صادرات چهارصد میلیارد دلاری نفت و صنایع غیرنفتی شرایطی جز تورم و اشتغال ضعیف را به همراه نداشته است .

18 آذر 1384 9:58

كاركنان دولت بن سفر دریافت می‌كنند

به منظور توسعه گردشگری داخلی و حمایت از سفرهای كاركنان دولت( شاغلان، بازنشستگان و ...) و اعضای درجه یك خانواده آنان به كلیه دستگاه‌های مشمول ماده 160قانون برنامه چهارم توسعه اجازه داده می شود در صورت مشاركت بخش گردشگری به میزان 35 درصد و افراد ذی نفع به میزان 40 درصد، 25 درصد هزینه سفرهای ارزان قیمت كاركنان خود را در قالب بن سفر از محل اعتبارات رفاهی بودجه مصوب خود، پرداخت كنند.

15 آذر 1384 13:57

استاندار خراسان رضوی در پیامی اعلام كرد: نمایشگاه ایران در هرات گامی موثر در توسعه روابط اقتصادی ایران و افغانستان

برگزاری اولین نمایشگاه ایران در هرات می تواند زمینه ساز شناخت بیشتر بخش های خصوصی دو كشور از توانایی های یكدیگر و عاملی برای افزایش همكاری و سرمایه گذاری و گامی موثر در توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال در ولایات هرات باشد .

14 آذر 1384 10:34

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: 2هزار و 500نفر از نیروهای قراردادی كتابخانه های عمومی استخدام می شوند

از اول سال آینده كار تبدیل شرایط استخدامی دوهزارو 500تن از نیروهای قراردادی كتابخانه های عمومی به استخدام دایمی آغاز می شود.

10 آذر 1384 9:26

نایب رییس مجلس شورای اسلامی: احیای فرش دستباف یكی از راههای حل مشكل اشتغال است

مهندس محمدرضا باهنر با اشاره به سیاست‌های مجلس و دولت در زمینه ایجاد اشتغال گفت : سرمایه‌گذاری بدون بازدهی معنی و مفهومی ندارد ،بنابر این اگر می‌خواهید دولت و مجلس حمایت كنند، باید با دید علمی به ایجاد اشتغال نگاه كنیم تا بازدهی خوبی داشته باشیم.

8 آذر 1384 11:18

عضو هیات علمی دانشگاه: بدون ایجاد یك ارتباط منطقی بین دانشگاه و شاخه‌ی مدیریتی جامعه، مشكلات بخش میراث فرهنگی حل نمی‌شود

دكتر مرتضوی گفت: توجه به آثار تاریخی و ذخایر طبیعی استان و اهمیت قایل شدن به بخش میراث فرهنگی استان و كشور، می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال و ورود ارز به كشور باشد كه این امر درامد ملی كشور را ارتقا می بخشد.

8 آذر 1384 10:8

نهضت فرهنگی در فرهنگسرای كار

این برنامه‌‏ها از اول تیرماه شروع و تا پایان تابستان ادامه دارد و در قالب 56 برنامه و 215 اجرا در زمینه‌‏های مختلف مثل ورزش صبحگاهی, بازدید از خانواده‌‏های معظم شهدای كارگر, بر پایی نمایشگاه خود اشتغالی و كارآفرینی, برگزاری كارگاه آموزشی مشاوره شغلی ویژه افراد جویای كار و برنامه بازدید از مراكز تولیدی و صنعتی ویژه دانش‌‏آموزان و دانشجویان جهت پر كردن اوقات فراغت مردم اجرا می‌‏شود.

7 تير 1384 12:7

توسعه صنعت گردشگری در اولویت برنامه های دولت قرار گیرد

عضو كانون ملی گردشگری گفت : هم اكنون بسیاری از آموزشهایی كه ارایه می شود برای استفاده آینده متقاضیان مفید نیست، آموزشها درصنعت توریسم باید متناسب با خدمات ارایه شده انجام شود باید ابتدا به نیروهای شاغل در هتلها ، مراكز اقامتی و پذیرایی و.. آموزش دهیم و پس از آن نیروهایی كه می خواهند درآینده در این صنعت مشغول به كار شوند تحت آموزش های لازم قرار بگیرند.

6 تير 1384 12:0

انجمن اسلامی "ایران خودرو"، برای تقویت روحیه كارگران فعالیت می‌‏كند

در "ایران خودرو" ، بیش از 30 هزار كارگر رسمی ، قراردادی و پیمانی مشغول فعالیت هستند . از این رو فعالیت‌‏های انجمن اسلامی طوری برنامه‌‏ریزی می‌‏شود كه كوچكترین لطمه‌‏یی به روند تولیدات كارخانه وارد نشود .

6 تير 1384 10:56

در میزگرد فرهنگ و كار آفرینی مطرح شد : " صنعت نشر " از صنایع كار آفرین است

مهندس موسوی بازرگانی با اشاره به این كه یكی ازبحثهای حوزه كارآفرینی ، كارآفرینی فرهنگی است ، گفت: بحث كارآفرینی دردنیا سی سال سن دارد ودرایران كسانی كه دراین حوزه كارمی كنند از لحاظ دانشی پانزده سال ازدنیاعقب هستند.

5 تير 1384 12:11

عضو اتحادیه كتابفروشان : مشكل كتابفروشی ها پرداخت عوارض و مالیات سنگین است / مصوبه معافیت مالیاتی فعالیتهای فرهنگی را جدی نگرفتند

محسن باقر زاده گفت : قانون معافیت مالیاتی صنوف وابسته به نشر ، پس از سالها كه ازطرح شدن آن می گذشت ، بالاخره در دولت آقای خاتمی به مجلس فرستاده شد و قانونی هم در این باره تصویب گردید ، اما در لایحه معافیت مالیاتی ناشران ، كتابفروشان و صنوف وابسته مشكلی وجود داشت كه باعث شد كتابفروشان نتوانند از این معافیت استفاده كنند .

5 تير 1384 11:2

نمایشگاه كار آفرینان در فرهنگسرای بهمن

هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارتقاء سطح فرهنگ و كار و توسعه اشتغال می باشد .

4 تير 1384 10:52

نمایشگاه كار آفرینان در فرهنگسرای بهمن

هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارتقاء سطح فرهنگ و كار و توسعه اشتغال می باشد .

4 تير 1384 10:52

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟