پيراپزشكي

دبیر كل خانه پرستار:

تعداد پرستاران شاغل نصف نیاز كشور است

دبیر كل خانه پرستار گفت: تعداد پرستاران شاغل نصف نیاز كشور است و با توجه به مشكلات جامعه پرستاری و سختی كار آنها، انتظار این بود كه امروز استخدام پرستاران در برنامه توسعه پنجم تصویب می‌شد.

16 آبان 1389 16:26

مخالفت دولت و مجلس با استخدام پرستاران در لایحه برنامه پنجم

نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نماینده دولت با پیشنهاد لحاظ شدن استخدام پرستار به صورت سالانه در لایحه برنامه پنجم توسعه كشور مخالفت كردند.

16 آبان 1389 13:1
توكلی در تذكری آئین‌نامه‌ای:

استخدام سالانه 15 هزار ‌پرستار برای دولت بار مالی دارد

نماینده تهران بعد از ارائه پیشنهاد نمایندگان مبنی بر استخدام سالانه 15 هزار نفر از پرستاران گفت: بهتر است این تكالیف را ‌كه برای دولت بار مالی دارد برای قوه مجریه تعیین نكنیم.

16 آبان 1389 11:47
رئیس كل سازمان نظام پرستاری:

معاون نظارت راهبردی، نظر رئیس جمهوری را درباره استخدام پرستاران منعكس كند

رئیس كل سازمان نظام پرستاری گفت: بحث استخدام پرستاران در برنامه توسعه پنجم در مجلس امروز مطرح می‌شود.انتظار جامعه پرستاری این است كه معاون نظارت راهبردی به عنوان نماینده دولت، نظر رئیس جمهوری را منعكس كند و با استخدام پرستاران مخالفت نكند.

16 آبان 1389 11:47

پرداخت اضافه كار به پرستاران، اواخر آبان

نایب رییس شورای عالی نظام پرستاری با اعلام اینكه قطعا زمینه‌های مورد نیاز پرداخت اضافه كار پرستاران تا اواخر آبان مهیا می‌شود، گفت: امیدوارم وزارت بهداشت بتواند از هفته آینده این موضوع را به دانشگاه‌ها ابلاغ كند.

15 آبان 1389 11:13

68 میلیارد تومان برای پرداخت اضافه كار پرستاران اختصاص یافت

مدیر كل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت بهداشت گفت: 68 میلیارد تومان برای پرداخت ما به التفاوت اضافه كار پرستاران در شش ماهه دوم امسال تخصیص داده شده است و از هر زمانی كه وصول شود. ما به التفاوت آن از ابتدای مهر برای افراد مشمول قانون ارتقای بهره وری كاركنان بالینی پرداخت می شود.

9 آبان 1389 8:39
پایان رویای شیرین پرستاران؛

امسال از استخدام خبری نیست!

سرانجام همانطور كه روند پیگیریهای خبرگزاری مهر و تناقض گوییهای مسئولان وزارت بهداشت نشان می داد، موضوع استخدام 23 هزار پرستار جدید كه از روز پرستار امسال تا كنون وعده داده شده بود با اظهارات یكی از مدیران ارشد این وزارتخانه به طور رسمی منتفی شد.

9 آبان 1389 0:1

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟