هنري

با عرضه بیش از ۱۲۰ هزار عنوان کتاب؛

آغاز نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

اکنون نمایشگاه مجازی کتاب تهران با مشارکت هزار و ۷۳۲ ناشر داخلی و ۱۸۰ ناشر خارجی با عرضه بیش از ۱۲۰ هزار عنوان کتاب از سوی ناشران حاضر در نمایشگاه، از امروز چهارشنبه کار خود را آغاز کرده است.

1 بهمن 1399 13:30
با امضای تفاهم‌نامه‌ میان بنیاد برکت و معاونت صنایع‌دستی

سه هزار شغل با حمایت از هزار طرح صنایع‌دستی ایجاد خواهد شد

بنیاد برکت با امضای تفاهم‌نامه‌ای با معاونت صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از هزار طرح آسیب‌دیده از کرونا حمایت می‌کند که منجر به ایجاد ۳هزار شغل خواهد شد.

25 دی 1399 20:52
در گیلان

برگزاری آزمون‌های جامع و ادواری مهارتی فرهنگ و هنر

آزمون‌های جامع و ادواری مهارتی فرهنگ و هنر در گیلان برگزار می‌شود.

25 دی 1399 11:25
اشتغال با صنایع دستی

اشتغال و کارآفرینی با کپو

نگین سبز بوشهر لقب شهری در دشتستان است که برکت نخیلاتش آن را نه تنها در تامین بخش زیادی از خرمای ایران که این بار در تولید صنایع دستی نیز بلند آوازاه کرده و شهر ملی حصیر و کپو بافی ایران لقب گرفته است تا امید به رونق فردا را نوید دهد.

21 دی 1399 10:29
رئیس اداره میراث فرهنگی مرودشت خبر داد:

هنر سنتی گیوه بافی کندازی ثبت ملی می شود

رئیس‌اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مرودشت با تاکید بر لزوم حمایت دستگاه‌ها از هنرمندان این شهرستان از احیای صنعت تخت کشی در راستای ثبت ملی هنر گیوه‌بافی کندازی خبر داد و افزود: صنایع دستی به عنوان یک هنر سنتی محسوب می‌شود و ما به عنوان یک مسئول برآنیم تا ضمن حمایت از هنرمندان فعال در این عرصه، زمینه های لازم را جهت تولید، بهره برداری بهتر و توسعه هنرهای سنتی به عنوان یک وظیفه، فراهم کنیم.

20 دی 1399 11:51
درراستای تفاهم نامه مشترک سازمان سینمایی و بانک ملی صورت می‌گیرد:

اعطای تسهیلات بانکی به طرح‌ها و فعالیت‌های سینمایی

تفاهم نامه مشترک سازمان امور سینمایی وسمعی بصری و بانک ملی ایران به منظور اعطای تسهیلات بانکی به طرح‌های توسعه‌ای سینمایی کشور و به منظور اجرایی شدن شدن ارائه خدمات بانکی وتامین تسهیلاتی طرح‌های توسعه‌ای سینمایی کشور تنظیم شده است.

20 دی 1399 11:31
مدیرکل هدایت نیروی کار خبر داد:

پرداخت ۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا

مدیرکل هدایت نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون هشت هزار و ۹۶ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بنگاه‌های آسیب‌دیده از کرونا پرداخت شده و واریز به تمام پرونده‌های ثبت شده در بانک‌های عامل، انجام خواهد شد.

20 دی 1399 8:36
سهراب سلیمی:

به‌جای بیمه بیکاری، هنرمندان را ریزه‌خوار وام یک میلیونی کرده‌اند

«سهراب سلیمی» از دشواری‌هایی می‌گوید که کرونا به هنرمندان تئاتر در یک سال اخیر تحمیل کرده و مشکلات همیشگی آنها را دوچندان کرده است؛ مشکلاتی که به نظر می‌رسد گوش شنوایی برای آنها نیست و برای همین چند روز پیش گروهی از هنرمندان خانه تئاتر برای بیان خواسته‌هایشان اعتراضی در سکوت مقابل مجلس شورای اسلامی داشتند.

17 دی 1399 14:53
دهیار روستای اندج:

«گلیم اندج» در انتظار ثبت ملی است

دهیار روستای اندج گفت: گلیم اندج یک صنایع‌دستی‌ خاص در الموت است، ویژگی منحصربه‌فرد این گلیم طرح آن است که بدون هیچ نقشه‌ای طراحی می‌شود و هر بافنده به‌صورت ذهنی گلیم را طراحی می‌کند.

17 دی 1399 9:22
مدیرکل میراث فرهنگی گلستان:

به هنرمندان صنایع دستی تسهیلات با کارمزد چهار درصد ارائه می‌شود

احمد تجری می‌گوید: در سفری که معاون اجتماعی و اشتغال بنیاد کرامت رضوی به استان گلستان داشت، درباره ظرفیت‌های استان در حوزه صنایع دستی مذاکره شد تا هنرمندان صنایع دستی منطقه از تسهیلات موجود و دیگر خدمات در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.

14 دی 1399 11:20
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آغاز ثبت ‎‌نام «تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ»

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‎ نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» خبر داد.

14 دی 1399 9:27

آغاز فراخوان جشنواره ملی "کاریکاتور کارآ "

فراخوان جشنواره ملی "کاریکاتور کارآ "در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

14 دی 1399 8:24
معاون هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهوری

۱۲۰ میلیارد تومان هنرکارت بین هنرمندان کشور توزیع می‌شود

معاون هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهوری گفت: دولت با اعطای تسهیلات ویژه از هنرمندان آسیب دیده از کرونا حمایت می‌کند که یکی از این تسهیلات شامل ۱۲۰ میلیارد تومان هنرکارت است که بین این افراد توزیع می‌شود.

10 دی 1399 11:14
منافی‌ظاهر:

بازیگر اسپانسرها سینما همه چیز را از آن خود کرده اند

بازیگر فیلم «دخترشیرینی فروش» گفت: بازی نمی‌کنم، چون پیشنهادی نیست و اگر هم باشد می‌خواهند با مبلغ بیست سال پیش برایشان بازی کنم. مشخصاً من با این وضع بازی نمی‌کنم و ترجیح می‌دهم بیکار باشم.

10 دی 1399 9:22
با ابلاغ حکمی؛

مدیر بخش تجربه‌های اجرای جشنواره تئاتر دانشگاهی منصوب شد

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، با ابلاغ حکمی مدیر بخش تجربه‌های اجرا در این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

8 دی 1399 10:49

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟