هنري

دستمزد فیلمنامه نویسان متناسب با هزینه ساخت یك فیلم نیست

فیلمنامه نویس مجموعه 'قهوه تلخ' گفت: دستمزد فیلمنامه نویسان متناسب با هزینه ساخت یك فیلم سینمایی نیست در حالی كه فیلمنامه ركن اصلی ساخت یك اثر است.

3 امرداد 1390 12:44

سازمان سینمایی مشکل بیمه هنرمندان را حل می‌کند

برنامه سینمایی "هفت" شب گذشته با دعوت از احمد نجفی عضو شورای عالی سینما به تعریف ویژگی‌ها و کارکردهای سازمان سینمایی و اهداف و برنامه های آتی این سازمان پرداخت.

25 تير 1390 10:52

بیمه بیكاری در تشكیل بیمه فرهنگ و هنر لحاظ شود

كارگردان فیلم «عروسك» گفت: اگر بیمه بیكاری هنرمندان در این مصوبه لحاظ شود، بسیاری از سینماگران و هنرمندان ایران به جای داشتن دغدغه مالی در فاصله بین یك پروژه تا پروژه بعدی، به فكر ارتقای آثار خود می‌افتند.

18 تير 1390 17:46

خانه كارآفرینان، به «جمعیت كارآفرینان سینمای ایران» تغییر نام یافت

طی جلسه‌ای كه اواخر هفته گذشته برپا شد، خانه كارآفرینان سینمای ایران به جمعیت كارآفرینان سینمای ایران تغییر نام داد و به زودی ثبت قانونی این جمعیت صورت خواهد گرفت.

17 تير 1390 13:20

ضابطه‌مند شدن دستمزد بازیگران یک ضرورت است

سخنگوی کمیسیون فرهنگی با تاکید بر ضابطه‌مند شدن دستمزد بازیگران، وجود دستورالعمل و یا بخشنامه‌ای در این خصوص را برای پرهیز از اعمال سلیقه، جلوگیری از برخی شایعات و شبهات و عدم اجحاف در حق بازیگران موثر دانست.

8 تير 1390 11:30

دوره های آموزشی مشاغل سینمایی برگزار می شود

برنامه آموزش مشاغل سینمایی با حضور چهار فیلمساز در دفتر تهران انجمن سینمای جوانان برگزار می شود.

7 تير 1390 14:15
از پرده سینما تا قاب تلویزیون

افزایش نجومی رقم دستمزد بازیگر؛

افزایش نجومی رقم دستمزد بازیگران سینما و تلویزیون روند تولید را گرفتار مسائلی تازه از جمله بالا رفتن میزان هزینه‌ها می‌کند.

6 تير 1390 9:40

اجرای بیمه تكمیلی هنرمندان در سال جاری

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین پایانی نخستین جشنواره تئاتر شهروند به لزوم توجه هنرمندان به تولید آثار فاخر هنری جهت مقابله با هجمه دشمنان نظام تاكید كرد و گفت: امسال برای حمایت بیشتر از هنرمندان بیمه تكمیلی آنان اجرایی می‌شود.

5 تير 1390 17:45

برگزاری میزگرد تخصصی «کارآفرینی در حوزه فرهنگ و هنر - موسیقی»

میزگرد تخصصی «کارآفرینی در حوزه فرهنگ و هنر- موسیقی» با حضور آزاده‌فر،اسفندیاری،نبی‌زاده و شاه‌طهماسبی برگزار می‌شود

5 تير 1390 13:22

برپایی نمایشگاه مشاغل دوره قاجار در عكسخانه كاخ گلستان

مدیر مجموعه فرهنگی - تاریخی كاخ گلستان گفت: با توجه به اهمیت اسنادی كه به صورت تصویری از دوره قاجار باقی مانده است، نمایشگاه تصاویر مشاغل دوره قاجار در موزه عكسخانه كاخ گلستان برگزار می‏شود.

5 تير 1390 10:24

کتاب20 سال ساماندهی مشاغل تهران منتشر شد

مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل از رونمایی 7عنوان كتاب و توزیع رایگان روزنامه در جشنواره مشاركت شهروندی و خدمات شهری و ارائه آن در مراكز آموزشی خبر داد.

1 تير 1390 11:47

الحاق "فرش " به "صنایع‌دستی " متوقف شد

علی‌رغم پیگیری‌های دوساله برای الحاق "مركز ملی فرش " به "معاونت صنایع ‌دستی " با مصوبه مجلس برای یك‏فوریت ادغام سازمان میراث فرهنگی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری‌ها متوقف شد.

31 خرداد 1390 13:24

گاهی دستمزد پیشنهادی بازیگران مطرح از كارگردان هم بیشتر است

گاهی دستمزد پیشنهادی بازیگران مطرح زیاد و بی‌ربط و حتی از كارگردان و تهیه‌كننده هم بیشتر است كه با میزان بودجه‌ای كه به تله فیلم‌ها اختصاص داده می‌شود نمی‌توان هزینه آن‌ها را پرداخت.

28 خرداد 1390 12:32
نامه سرگشاده اتحادیه تهیه‌كنندگان سینمای ایران؛

ما به پشتوانه سینما امنیت شغلی اهالی سینمای ایران را فراهم می‌كنیم

هیئت مدیره اتحادیه تهیه‌كنندگان سینمای ایران نامه‌ای سرگشاده نوشته كه در بخشی از آن آمده است: ما به پشتوانه سینما و قدرت هنرمندان سینمای ایران امنیت شغلی اهالی سینمای ایران و طرح تازه بیمه كارآفرین و حمایت مطلق از تولید تا توزیع را اجرا خواهیم كرد.

8 خرداد 1390 16:55
ایرج راد:

تامین امنیت شغلی بدون تعریف حرفه هنرمندان بی‌فایده است

مدیر عامل خانه تئاتر با اشاره به اینکه مطالبات هنرمندانی که در طول سال‌ها با علاقه به فعالیتشان ادامه دادند باید رعایت شود گفت تامین امنیت شغلی اعضا خانه تئاتر تا زمانی که حرفه آنها به عنوان شغل پذیرفته نشود بی‌فایده است.

8 خرداد 1390 13:45

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟